Problem z drukowaniem

hejka mam problemik otoz mam drukarke HP DJ840C i jak drukuje cos to mam takie paski jak np na fotce to sa poziome paski troszke kiepsko to wygladam obraz nie jest calkowity tylko takimi paskami dzielony kiepsko to wyglada da sie jakos to poprawic?

Skorzystaj z funkcji czyszczenia głowic…

nie widze roznicy bo dalej to mam wstawie obrazek…

obraz0405ij.th.jpg

Brudne głowice lub zaschnięte dyssze.

Najpierw czyszczenie ręczne głowic,później programowo(program diagnostyczny drukarki zainstalowany w systemie).

Zobacz czy jest tusz w pojemnikach(głowicach) - lub napełniłeś kiepskiej jakości tuszem lub nieprawidłowo.

Poczytaj tu masz wszystko.

http://druknet.pl/forum/?tid=14

ustaw drukarke na drukowanie fotografii !!

eee raczej juz sie nic dobrego z tym nie zrobi… trzeba wymienic pojemnik z tuszem… uzupelniales go juz kilka razy? dysze sa zapchane, mozna by sprobowac specjalnym plynem ale watpie ze cos z tego wyniknie…

kupilem hp deskjet 3845 nową i chcialem wydrukowac w trybie normalnym zdjecie, i byly na nim takie same paski natomiast gdy zmienilem opcje na drukowanie fotografii i wydrukowalem zdjecie paskow juz nie bylo !!

ej jest problem jak ja teraz wlanczam po czyszczeniu recznym glowic to pisze ze tuszu ne ma:( dodam ze tusz byl napelniany niedawno i nie wiem jak zmienic na tryb fotografii;/

masz ikonke przypominajaca drukarke w tray’u kliknij 2 razy lewym przyciskiem i w oknie ktore ci sie pokaze w zakladce klawisze skrotow drukowania wybierz odpowiednia opcje (masz do wyboru kilka np. tryb ekonomiczny drukowanie fotografii , szkic roboczy itp.) wybierasz drukowanie fotografii klikasz ok i drukujesz. nazwy menu moga sie nieznacznie roznic z tego tytulu ze masz inna hp niz moja ale powinno byc podobnie

HP tak mają jak napełnisz tuszem głowice - sygnalizują brak tuszu,ale to nie przeszkadza drukarka pracuje normalnie.

Sam napełniałeś,może głowice były zaschnięte.

Poczytaj stronę którą podałem.

Ustawienia - drukarki - PPM i właściwości - preferencje drukowania i ustaw jakość wydruku na najlepszą.OK i masz

Ale to wyraźnie widać że kolorowa głowica zaschnięta lub coś z tuszem.

Kupić zamiennik głowicy z tuszem kolor i założyć,albo ten dać do serwisu do sprawdzenia.

A jak pisze czarny kolor,bo może ten sam problem.