Problem z dświeżaniem w windows 7

Witajcie mam problem mianowicie jak oglądamm wilm w windows 7 to w półowie oglądania obraz mi się zacinna razem z dźwiękiem proszę o pomoc … ale częściej mi się zacina w filmach mkv mam notebook acer extensa 5620 kodeki k-lite kodek pack i real alternative :oops: :oops: :oops:

Dzieje się tak z każdym filmem .mkv?Może włącza się jakieś oszczędzanie energii?

Ciężko się czyta Twój post - dodaj znaki interpunkcyjne, popraw ortografie i zbuduj zdania w sposób zrozumiały; wtedy będziemy myśleć…

Prosiłbym o to samo. W przeciwnym wypadku temat poleci do kosza.

Odinstaluj wszystkie aktualnie zainstalowane kodeki i zainstaluj najpierw Win7codecs potem ,Real Alternative Lite ,potem QT Lite i powinno wszystko śmigać bez problemów.

już próbowałem i nic #-o a dzieje się tak zawsze a jak podłącze do lapka monitor to po połowie filmu wiesza mi się obraz to znaczy tnie a w filmach mkv wogóle masakra, mam acer extensa 5620 grafe intel : MOBILE INTEL® 965 EXPRESS CHIPSET FAMILY 2 gb RAMU, A PROCEK: INTEL® PENTIUM® DUAL CPU 1.73 gHz x2 a system to windows 7 ultimate x86 bardzo bym prosił o pomoc bo zależy mi na tym systemie. w windows xp i vista nie miałem tego problemu.