Problem z dużym spadkiem szybkośći łącza


(system) #1

Witam, mam problem z moim łączem czyli neostradą 128 kb/s. Od dzisiaj od rana działa dużo wolniej, strony ładują się po kilka minut. Sprawdzałem kable, czyściłem rejestr i skanowałem Ad-Aware, teraz wykonuje pełne skanowanie Avastem. Nic nie grzebałem w ustawieniach internetu, jedyne co instalowałem w ostatnim czasie to wczoraj WindowBlinds (i po chwili odinstalowałem). Transfer obniżył się z 17kb/s na 2.6kb max... Czy są jeszcze jakieś limity na neo? Bo fakt, że troche naściągałem w tym miesiącu, napewno przekroczyłem 7gb. Czy ktoś wie co może być przyczyną tego spadku prędkości?

P.S.

W najbliższym czasie mam mieć zmienianą prędkośc, 256 kb/s do 15 marca, a od 25 marca mam mieć 512kb/s. Czy to może mieć jakiś związek ze zmianą szybkości? Dodam jeszcze że komunikatory chodzą raczej normalnie...


(system) #2

nie

masz zainstalowany jakis program do ściągania ? - odinstaluj , zatrzymaj też ochronę i antywira i wtedy zobacz jesli dalej to samo - 0800 102 102 zgłoś problem - restart portu na DSLamie powinien pomóc.


(system) #3

Avast nic nie wykrył, próbowałem wyłączać go i też tak samo, odinstalowałem Bitcometa bo tylko tym ściągam i też nic. Jeżeli jutro sie nie poprawi, to dzwonie pod ten numer

P.S.

Kilku moich kumpli z okolicy i nietylko mają podobny problem z neo.


(Doh) #4

Też mam podobny problem :frowning: Rano mam speed downloadu 120kb/s a teraz : 5 - 10kb/s ... :frowning: Się pytalem kilku kolegów i kazdy mowil ze u niego wszystko ok ... :evil:


(Mat_) #5

Jeżeli to nie wina kompa to zadzwonić na blueline i w ciągu 24h sprawa załatwiona ;>


(system) #6

Dzisiaj rozmawiałem z sąsiadami oraz z kumplami, którzy mają neo. Mają to samo. Duży spadek. Czyli to na szczęście nie wina mojego kompa. Na stronie tp w dziale gdzie są rozpisane kiedy neo ma niedziałać nie ma mojego powiatu. Dlatego niedługo zadzwonie i spytam sie do kiedy naprawią :?


(Kpc21) #7

powiedzą, że masz wirusa


(Karolekc5) #8

Moze to to coś z tym ??


(system) #9

Hmm, czyli kierunkowy 074 jest obciążony...

Tylko:

Planowane zakończenie większości z tych inwestycji to koniec pierwszego kwartału 2007 r. i początek drugiego kwartału 2007 r.

Zeby nie skończyło się na mydleniu oczu...