Problem z DVD Philips DVP3040

Mam problem bo nie wiem jak podłączyć DVD DVP3040 dostałem tylko w zestawie pilota i DVD żadnych kabli do podłączenia z TV.

Może by mi ktoś doradził gdzie kupić w Łodzi lub Warszawie te kabelki do TV Funaia i jak je podłączyć :?: :?: :?: :frowning:

:arrow: Proszę o pomoc

Twój odtwarzacz DVD posiada na pewno złącze SCART (EURO-złącze). Jeżeli telewizor posiada identyczne złącze, to pdłączysz oba te urządzenia przewodem SCART-SCART (EURO) - takie połączenie umożliwia przesył obrazu i dźwięku.

Natomist, jeżeli Twój telewizor nie posiada złącza SCART, to TV i DVD połączysz przewodem cinch (w DVD podłączysz do Cinch Video Out , a w TV do Cinch Video In - takie połączenie umozliwia tylko przesył obrazu).

Aby uzyskać przesył dźwięku (STEREO) przewodem cinch należy posiadać TAKI przewód cinch (z jednej strony posiada dwie wtyczki cinch, z drugiej tak samo). Dwie wtyczki podłączasz do DVD ( Audio Out L i R), a dwie z drugiej strony przewodu do TV ( Audio In L i R).

Każdy przewód opisany tutaj kupisz w każdym sklepie z artykułami RTV i sklepie elektronicznym.