Problem z dvd

mam problem niemoge oddtworzyc filmu na w.media player

wyskakuje jakis blad z aktualizacja co to moze byc ?

Pewnie brakuje ci kodeków. Jakie rozszeżenie ma ten film?

xulu , skrzystaj z GSpot lub MediaInfo, aby dowiedzieć się czym film był kodowany.

Masz zainstalowane jakieś konkretne kodeki/filtry lub filtr ffdshow?

Jest to uaktualneinie któe muszisz pobrac pokaz screna z tym bledem:)

No tak… tytuł tematu - problem z dvd.

Cóż, jeśli masz problem z odtwarzaniem filmu DVD, to niestety na serwerze Microsoftu nie ma dostępnych filtrów/kodeków które by to umożliwiały.

Potrzebne są zewnętrzne filtry MPEG-2, np. Gabest (ewentualnie można skorzystać tylko ze splittera, a dekodowanie pozostawić filtrowi ffdshow; dźwięk może być dekodowany albo przez ffdshow albo AC3filter).

Oczywiście oprócz tego są jeszcze inne filtry umożliwiające odtwarzanie MPEG-2 (DVD).

Inna sprawa, że bez instalowania filtrów/kodeków można po prostu skorzystać z VLC media player albo Media Player Classic (oba odtwarzacze mają własne, wewnętrzne filtry).

no to ja juz niewiem co mam teraz zrobic,

blad wyskakuje ze dvd jest zablokowane wcelu kopiowania screna moge wkleic ale nie po Polsku bo wina mam w jezyku hiszpanskim.

to co mam pobrac,zainstalowac teraz juz zglupialem

najlepiej to pobierz jakis inny program do odtwarzania filmów DVD np. ten

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=26&id=84

…i tak jak koledzy mówili jakies kodeki

P.S Sprawdź w jakim formacie jest ten film

Najpierw wypróbuj VLC media player albo Media Player Classic.

W Media Player Classic…

View > Options… > Internal Filters i powłączaj wewnętrzne filtry związane z MPEG-1, MPEG-2 oraz AC3 i DTS.

Lub… tak jak sugeruje Kuflak - możesz skorzystać z komercyjnego PowerDVD lub WinDVD.

dzieki chlopaki za pomoc zainstalowalem vlc media player jedzie wszystko co mam pozdrawiam :smiley: