Problem z DVD?

Witam !!

co to jest za plyta? nie jest moze zabezpieczona jakims kodem? sprobuj otworzyc przez windows media player.

jaki masz odtwarzacz do DVD??

Jest to prywatne nagranie, nie sądze żeby był tam jakiś kod

Mam PowerDVD i nie znajduje płyty w stacji DVD-ROM, identycznie Windows Media Player :cry:

czy t jest plyta 2-u warstwowa , czy co ?

sprobuj tym : Ulead DVD Player

nie mam pojęcia :frowning:

Może twój napęd DVD nie czyta tych nosników DVD co dostałeś,weż do kogoś i przegraj ją na nośnik który czyta twój napęd DVD.

Może czas najwyższy na aktualizacje biosu DVD.

Czyszczenie napędu.

Ale wszystkie inne płyty CD i DVD działają :cry:

A znalazłem, że ta płyta jest nagrana na PAL, moze to przez to :-x , nie zabardzo się na tym znam :frowning:

Płyta jest żle nagrana . Zapytaj właścicieli jak nagrywali i czy unich chodziła.

Płyte druga dostal kuzyn i jemu tez nie działała na kompie, dopiero na odtwarzaczu DVD do TV działała :o , więc czyżby nie szło na komputerze :?: , prosze jednak o dalsze rady bo chciałbym zobacyc ten film, a niestety nie dyponuje odtwarzaczem DVD :cry: , dzieki za wszystkie dotychczasowe posty :slight_smile:

Płyta jest dobrze nagrana, jak może być źle, jeśli chodzi na odtwaraczu DVD?..

Twój napęd poprostu nie czyta niektórych płyt DVD. Czy masz może Lite-Ona’a ?? Pewnie tak :wink:.

Lite-On-y to napędy do których najczęściej uaktualniane jest firmware i praktycznie nie ma na świecie takiej płyty aby te napędy nie czytały.

A co do problemu syfiosz to twój napęd może odczytywać tylko jeden format płyty,DVD-(minus) lub DVD+(plus).

Zbych1 - płyt, których nie czyta Lite-On nie trzeba szukać, gdzię na świecie. Można w Polsce, mi nie odczytywał kopiowanego filmu Liteo-On, a po zmianie nagrywarki na TDK odczytał tą samą płytę, której nie mógł Lite-On. TDK is the best! :]

syfiosz - więc na odtwarzaczu jakiej firmy próbujesz odtworzyć film od rodziny??

Witam mam LG DVD-ROM DRD8160B , otworze na nim ten film? , z góry thx. za odpowiedzi

Hm… żeby LG nie czytał niektórych płyt DVD… :?.

Ja miałem taki przypadek, miałem odtwarzacz Lite-Ona, które nie czytał pewnej płyty (kopiowanego filmu), sprawdzałem u kumpla, bo miał także Lite-On’a - też mu nie czytał. Wymieniłem nagrywarkę na LG z dopłatą 15zł i ładnie odczytał film.

Ale widzę, że Ty masz jeden ze starszych modeli LG, więc może i dlatego.

PS.: polecam każdemu nagrywarki TDK, ponieważ nie słyszałem jeszcze, żeby ktokolwiek miał problem z odczytem danych, czy nagraniem itp. Są to obecnie najlepsze nagrywarki na rynku!

No tak się składa że mam go od trzech lat (od kupna kompa), a da się to jakoś zgrać czy cos takiego, abym mógł to odczytać :?: , czy raczej nie :?: , pozdro :slight_smile:

Raczej nie. Piszę raczej, bo nie jestem pewien, czy nie ma takich programów, ale myślę, że to jednak przez ten odtwarzacz DVD - jeden ze starszych, a ktoś mógł nagrywac płytę jakimś nowszym programem i z dużą prędkością… można by zgadywac… :).

No to trudno :frowning: , moze zobacze ten film u kogos, pozdrawiam , dzięki za rady :smiley:

W czym problem tak jak pisałem, idziesz do kumpla który ma nagryware DVD i będzie ona czytać ten DVD i nagrywasz sobie na nośniku jaki czyta twój napęd z prędkością x1 lub x2 i masz po problemie.

Może być jeszcze jedna sytuacja: jeżeli jest to płyta nagrana w Niemczech, to płyta jest zapewne jakoś zakodowana, więc spróbuj jeszcze zainstalować program: DVDIdle Pro lub DVD Region+CSS - spróbuj!