Problem z dyskiem, albo...?

Witam,

Ostatnimi dniami na moim komputerze siadł dysk, zaniosłem go dzisiaj do serwisu i czekam… ale z drugiego komputera wyciągnełem dobry dysk i wsadziłem go do komputera, w którym siadł dysk o którym była mowa… włączam komputer a on mi sie zachowuje identycznie jak z tym popsutym dyskiem… czyli resetuje się samoczynnie. Dodam jeszcze, że ten popsuty dysk ma coś z głowicą. Dlaczego komputer mi się nie chce włąnczyć po podłączeniu sprawnego dysku?

Pozdrawiam.

zasilacz podłącz inny.

powodów może być wiele (proc, płyta główna), komp wydaje jakieś dźwięki ?? wiatraki się kręcą ??

Nie komputer nie wydawał żadnych dziwnych dźwięków i wiatraki się krecą.

płyta główna… (jaki masz zasilacz).

To był jedyny dysk w tym komputerze ? Bo jeśli tak, to na każdym innym dysku komp ci od razu bez instalki systemu nie wstanie :!:

Może ci sie system wysypał ?

Zasilacz: Tracer 4life 400

Ten sprawny dysk jest z drugiego komputera i ma zainstalowanego XP.

a bios startuje ?? post przechodzi ??

Tak z Biosem ok.

to napraw system ( z płytki windows xp).

Ale przecież system działa… włąśnie siedze na tym sprawnym dysku na drugim kompie…

to się zdecyduj, debatujemy na temat tego nie działającego, czytaj ze zrozumieniem…

Ale już pisałem, że ten nie działający jest w serwisie…

to ja już nie wiem w czym masz problem…a po podłączeniu starego dysku do 1 kompa którego dysk jest w serwisie startuje bios ??

  1. Zasilacz do wymiany - POCZYTAJ

  2. Jeśli pkt 1 nie pomoże to pomoże

lub reinstalka systemu.

  1. Jeśli pkt1 i pkt2 nie pomogą to dysk uszkodzony - oddaj jeszcze raz do serwisu :wink: