Problem z dyskiem, albo...?

(@ro) #1

Witam,

Ostatnimi dniami na moim komputerze siadł dysk, zaniosłem go dzisiaj do serwisu i czekam... ale z drugiego komputera wyciągnełem dobry dysk i wsadziłem go do komputera, w którym siadł dysk o którym była mowa... włączam komputer a on mi sie zachowuje identycznie jak z tym popsutym dyskiem... czyli resetuje się samoczynnie. Dodam jeszcze, że ten popsuty dysk ma coś z głowicą. Dlaczego komputer mi się nie chce włąnczyć po podłączeniu sprawnego dysku?

Pozdrawiam.

(Technik Elektro) #2

zasilacz podłącz inny.

powodów może być wiele (proc, płyta główna), komp wydaje jakieś dźwięki ?? wiatraki się kręcą ??

(@ro) #3

Nie komputer nie wydawał żadnych dziwnych dźwięków i wiatraki się krecą.

(Technik Elektro) #4

płyta główna... (jaki masz zasilacz).

(Maney691) #5

To był jedyny dysk w tym komputerze ? Bo jeśli tak, to na każdym innym dysku komp ci od razu bez instalki systemu nie wstanie :!:

Może ci sie system wysypał ?

(@ro) #6

Zasilacz: Tracer 4life 400

Ten sprawny dysk jest z drugiego komputera i ma zainstalowanego XP.

(Technik Elektro) #7

a bios startuje ?? post przechodzi ??

(@ro) #8

Tak z Biosem ok.

(Technik Elektro) #9

to napraw system ( z płytki windows xp).

(@ro) #10

Ale przecież system działa.. włąśnie siedze na tym sprawnym dysku na drugim kompie...

(Technik Elektro) #11

to się zdecyduj, debatujemy na temat tego nie działającego, czytaj ze zrozumieniem...

(@ro) #12

Ale już pisałem, że ten nie działający jest w serwisie...

(Technik Elektro) #13

to ja już nie wiem w czym masz problem...a po podłączeniu starego dysku do 1 kompa którego dysk jest w serwisie startuje bios ??

(Maney691) #14
  1. Zasilacz do wymiany - POCZYTAJ

2. Jeśli pkt 1 nie pomoże to pomoże

lub reinstalka systemu.

1. Jeśli pkt1 i pkt2 nie pomogą to dysk uszkodzony - oddaj jeszcze raz do serwisu :wink: