Problem z dyskiem (bad sector)

Witam! Mam problem z dyskiem. Jak wczytuje pliki to słychać skrobanie. Przetestowałem programem SpeedFan i w zakładce S.M.A.R.T. pokazuje mi jakiś błąd: current pending sector count, i jak testuję dysk w tej zakładce,to pokazuje mi: “servo and/or seek failure”. Czy to oznacza, że dysk jest uszkodzony i do wywalenia? Czy to oznacza, że mogą znajdować się bad sektory?

PS. Mam program HDD Regenerator. Czy pomoże mi naprawić ten dysk?

Proszę o pomoc.

Prawoklik na dysk-właściwości-narzędzia-sprawdz ten wolumin w poszukiwaniu błędów.

Jak sprawdzałem dysk pod kątem błędów, to zawieszało się sprawdzanie błędów i potem wywalało mi dysk z windowsa. I musiałem ponownie podłączyć go i tak w kółko.

Pobierz wersje testową System Mechanic,lub TuneUP.Te programy jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych,z całą pewnością naprawią dysk,a w szczególności System Mechanic.Sam go mam.

SKIBA100 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Przedstaw ten Smart to podstawa a nie jakieś wyrywki parametrów.

Tak te programy pomagają jak umarłemu kadzidło, na początku może coś tam pomagają a potem jest tylko gorzej, HDD programem nie naprawi, może na jakiś czas tylko poprawi sytuację, Do operacji dyskowych MHDD jak już. Chociaż wątpię czy mechaniczne uszkodzenia dysku naprawi.

A jest jakiś program,by uruchomić go z płyty strartowej a nie z poziomu Windowsa? MYŚLĘ JEDNAK, ŻE JEST TO CHYBA USZKODZENIE MECHANICZNE. :frowning:

A co myslycie o programie HDD Regenerator?

MHDD lepszy, i właśnie MHDD startuje pod dosem.