Problem z dyskiem D

Po kliknięciu na dysd D nie można skorzystać z jego zawartości gdyż po kilku sekundach ucieka

dysk z komputera ci ucieka ?? to ty mu robisz ??

a serio to może byś więcej szczegółów podał?? co to znaczy “ucieka” ??

Thadee1 , przeskanuj system jakimś dobrym skanerem online lub AV. Kasperky lub Nod.

Mam XP Home.Jak klikam na dysk D(mam tam m.in.zdjjęcia)to otwiera mi się owszem ale b.szybko znika.Pomóż .B.proszę

// Połączono posty.

skanowałem już dwa razy i nic.

Thadee1 , przeskanuj ten dysk na obecność bad sektorów.

nie bardzo rozumiem

Thadee1 , pobierz i zainstaluj program HD Tune.

Otwórz program, zakładka Error Scan i kliknij na przycisk START (nie zaznaczaj pozycji Quick Scan). Cierpliwie czekaj i miej nadzieję, że nie pojawią się czerwone punkty - w legendzie opisane, jako Damaged.

Zrobiłem tak jak mówiłeś.Całe pole wyłącznie zielone.ALe problem z użytkowaniem dysku nadal istnieje.Może coś się powaliło w ustawieniach?

Thadee1 , dysk D:, to partycja z jednego dysku fizycznego? Czy osobny dysk fizyczny?

Thadee1

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę również nie pisać posta pod postem. W celu dokonania edycji wiadomości użyj przycisku EDYTUJ.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Wklej loga z HijackThis do działu Bezpieczeństwo.

EDIT:

Nie wklejaj loga do działu bezpieczeństwo, ale w tym wątku za pośrednictwem serwisu http://www.wklej.org (instrukcja obsługi pod linkiem, podanym poniżej przez moderatora).

HarryPotter , jesteś na tym forum wystarczająco długo aby wiedzieć, że logi wklejamy do tematu z problemem - nie zakładamy nowego topiku (w razie wątpliwości tutaj masz dowód). Zauważ co napisałeś:

Tym samym złamałeś jedną z zasad tutejszego forum, co przy takim stażu nie powinno mieć miejsca. Dostajesz zatem ostrzeżenie - drugie już. Radzę zwrócić uwagę na swoje postępowanie na forum, bowiem otrzymanie trzeciego ostrzeżenia jest równoznaczne z otrzymaniem bana na trzy miesiące.

siemanko ja miałem podobny problem też nie mołem otworzyć dysku d i c wyczytałem jednak ze to mogło powstać podczas podłączenia jakiegoś dysku przenosnego i (pendrive itp) i zeczywiście tak było w moim przypadku była to karta do telefonu znalazłem na forum taki link http://download.sergiwa.com/security/PRT.exe śiągnołem to puzniej włorzyłem tą moja karte z tym virusem odpaliłem wcześniej program ktury zassałem i usunołem tego virusa z mojej karty do telefonu i to wszystko :wink: nie wiem moze twój problem jest podobny jesli tak to zadziała na 100%