Problem z dyskiem hdd

Witam mam problem z dyskiem hdd ? podbity pod kompa ? dysk m2 dysk ssd i dysk hdd ? dyski m2 i dysk ssd dziala normlanie ? a dysk hdd wylacza sie czasem partycje i piki sa widoczne w moj komputer czasem co znika ? o co chodzi co moze byc nie tak ? dodam ze dysk hdd w starym kompie dzialal i nic sie nie dzialo z nim ?sa tam samepliki muza zdjecia filmy.

Masz też problem ze znakiem zapytania. Czaisz?
No ludzie, dajcie spokój!
2021-03-05_152829

Ja nie mam problemu.

Może za dużo się uczył francuskiego:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Znak_zapytania#Język_francuski

W języku francuskim znak zapytania otoczony jest dwiema spacjami (podobnie wykrzyknik, średnik i dwukropek), np. Vous venez de le dire ? – Powiedzieliście to przed chwilą?

czyli może mieć trudność oduczenia się pisać takie coś poprawnie:

  • bla ; bla ; bla !
  • bla : bla ! bla ?

No chyba, że wymagasz by budował zdanie wielokrotnie złożone…

Moim marzeniem jest, aby w ogóle nie używał pytajnika…

Według mnie, jednokrotne użycie byłoby jak najbardziej poprawne.

Pobierz sobie Viktorię, rozpakuj, uruchom z prawego klawisza jako administrator. Wybierz z listy po prawej na górze swój dysk do przetestowania. Następnie kliknij w ikonkę apteczki z zielonym krzyżykiem, zatytułowaną Test & Repair. Na koniec przyciśnij ikonkę skan, jasnoniebieska czcionka. I poczekaj aż skończy.
NICZEGO WIĘCEJ NIE ZANZACZAJ W TYM PROGRAMIE !!!

Kolorowe kwadraciki pokażą stan dysku. W zasadzie sprawny dysk powinien mieć głównie czasy dostępu do 60ms z niewielką ilością 240 i trochę 600ms. Sporadycznie może się trafić 2.4s (zielona). Duża ilość zielonych oznacza już mocno zjechany dysk, aczkolwiek zwykle sprawny. Wszelkie pomarańcze i czerwienie, to znak, że dysk czeka za chwilę agonia, może czasami też znikać itp. jakiekolwiek Err, UNC, AMNF itp. to dysk złom i trzeba zgrać natychmiast dane.

Dzieki . Wlasnie obecnie mieszkam w francji i pisalem to z tel. Jezeli państwo tak bardzo czuja sie urazeni temat kasuje

A nie masz przypadkiem opcji wyłącz po x bezczynności? Chyba cos takiego jest w W10.

Hmmm jak to sprawdzi i zmienic?

To było chyba w ustawieniach planów zasilania.

Ustawienia > System > Zasilanie i uśpienie > po prawej Powiązane ustawienia > tam Zmień ustawienia planu.


coś takiego zmieniłem bo bylo ze po paru min heh ;]