Problem z dyskiem! PartitionMagic

(Marcinv) #1

czesc

mam problem z dyskiem!!:frowning:

chodzi o to ze w programie Partition Magic a dokladnie w PQBoot zmienilem partycje Bootowania na partycje ktora ma 0MB dysk nie startuje! !!

(system) #2

Partition Magic robi Ci dyskietke ratunkową ... może ona tu coś poradzi aby wrócić ustawienia partycji sprzed tego co się bawiłeś =)

(Marcinv) #3

bylo by spoko jak bym takowa posiadal ale niestety nie mam jej wiec czy jest szansa ze bedzie dysk jeszcze normalnie dzialal????

(Sloter) #4

widaje mi się, że ostatecznością jest linux, on posiada dużo ciekawych gadżetów do dysku, nie jestem na czasie z linuxe, a wiedza jaką miałem zanikła pod 4 latach, zapytaj może na jakimś forum linuxowym.

(system) #5

Albo idź do kolegi z dyskiem i z Partition Magic ... i u niego usuń wszystkie partycje i zrób na nowo.

(Marcinv) #6

mam w domu 2 kompy i niestety podlaczenie do 2 nic nie dalo partition magic widzial dysk jako BAD ale namieszalem cos w programie Ranish Partition Manager 2.40 nawet nie wiem co i pozniej fdisk mi wykryl dysk:) [poprzednio tego nie robil] nie wiem jak to zrobilem ale napewno zanim cos teraz zmienie zrobie kopie zapasowa! !!

dzieki za pomoc