Problem z dyskiem! PartitionMagic

czesc

mam problem z dyskiem!!:frowning:

chodzi o to ze w programie Partition Magic a dokladnie w PQBoot zmienilem partycje Bootowania na partycje ktora ma 0MB dysk nie startuje! !!

Partition Magic robi Ci dyskietke ratunkową … może ona tu coś poradzi aby wrócić ustawienia partycji sprzed tego co się bawiłeś =)

bylo by spoko jak bym takowa posiadal ale niestety nie mam jej wiec czy jest szansa ze bedzie dysk jeszcze normalnie dzialal???

widaje mi się, że ostatecznością jest linux, on posiada dużo ciekawych gadżetów do dysku, nie jestem na czasie z linuxe, a wiedza jaką miałem zanikła pod 4 latach, zapytaj może na jakimś forum linuxowym.

Albo idź do kolegi z dyskiem i z Partition Magic … i u niego usuń wszystkie partycje i zrób na nowo.

mam w domu 2 kompy i niestety podlaczenie do 2 nic nie dalo partition magic widzial dysk jako BAD ale namieszalem cos w programie Ranish Partition Manager 2.40 nawet nie wiem co i pozniej fdisk mi wykryl dysk:) [poprzednio tego nie robil] nie wiem jak to zrobilem ale napewno zanim cos teraz zmienie zrobie kopie zapasowa! !!

dzieki za pomoc