Problem z dyskiem / partycjami (Master Boot Loader lub MBR)

Witam,

chodź z reguły staram się sam rozwiązywać problemy to obecnie jestem w sytuacji takiej iż musze Was bardzo prosić o pomoc… mianowicie mam dysk z systemem windows 7 i dwiema innymi partycami.

Taka norma… problem polega na tym ze podczas pracy system się wyłączył. Niby nic dziwnego ale do rzeczy… od tej chwili nie widac żadnych partycji ani nic… tak samo przez instalator windowsa (7) jak i pod innym dyskiem z zainstalowanym systemem… widac jedynie partycje 100 mb. Partycje widać dopiero po uruchomieniu systemu Mini Windows Xp z płyty Hirens Boot Cd (mogę swobodnie się po nich przemieszczac kopiować dane itd). W czym może tkwic problem?

To znaczy, że nie możesz uruchomić windows 7? Czy da się go uruchomić, ale nie widać partycji w eksploratorze i w innych tego typu programach?

Próbowałeś przywracania systemu? Może Ci dysk zaczyna padać albo złapałeś jakiegoś wirusa rezydującego w MBR.

Powiem tak, narzędzie do naprawdy systemu podczas rozruchu nie widzi wogóle tego windowsa…a instalator twierdzi, że dysk ma bagatela 100 mb, ale ja go mogę zobaczyć tylko podczas pracy na tym mini windows xp… Partition Magic daje error i tyle… walcze od paru godzin z tym bo ogólnie tępy nie jestem ale to zaczyna mnie przerastać :wink:

Dysk Nowy :wink:

Edit… poniżej przedstawiam jak widzi dysk Instalator Windows i jak widzi go Acronis Disk Director:

snc00002rw.th.jpg

snc00003i.th.jpg