Problem z dyskiem sataII

witam, kupilem dysk samsunga 320gb sataII, zainstalowałem system i po ładowniu systemu mam bluescreena i komputer sie restartuje … nawet nie moge przeczytac co tam pisze… Mogł by mi ktos pomóc ? :frowning:

sprawdź tasmy

przed uruchomieniem systemu wciśnij f8 i wybierz wyłącz automatyczne resetowanie się po BSOD-dzie. podaj więcej info o swoim sprzęcie (płyta główna, jaki windows ?? z jakim sp ??).

plytke mam GA-M61SME-S2 a windowsa zwykłego bez sp…

czas zaktualizować do SP 2 szybciutko :P.

bez SP 2 Sata w ogóle ci nie ruszy

ale jak jak nawet nie moge odpalic… nie moge nigdzie nacisnac tego f8… naciskam i nic

a stary dysk ?? podłącz go - zintegruj sp2 z obrazem płyty Windows i nagraj stworzony obraz.

a mozna jakos sam sp2 zainstalowac przy bootowaniu ?

Do obsługi SATA wystarczy SP1.

ale ja chyba nie mam wogole zadnego sp… to powie mi ktos jak doinstalowac sp2 bez uruchomienia windy ?

nie da się, musisz ściągnąć sp2 u kolegi albo na drugi dysk (ten poprzedni) zintegrować zgrany obraz z oryginalnej płytki windows a nastepnie powstały obraz nagrać na cd i zainstalować system.

ok jak mi nie zadziała po tym zabiegu to będę pisał

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 22:11

witam, to znowu ja… mam juz tego windowsa sp2 i jest kolejny problem… właczam instalacje, pojawia mi sie tam kopiowanie plikow i ten czarny ekran przz chwile… no i po tym zamiast wyboru mam bluescreena i pisze na nim “PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED”

co to moze być ?