Problem z dyskiem twardym

Witam mam taki problem.Mam 3 dyski (c: na ktorym mam tylko windowsa, D: i F: przechowuje rozne pliki.)

Na dysku C: nie instalowalem zadnych programow oprocz windowsa i wogole nie zagladalem tam nie patrzylem i tak dalej.

Dzisiaj patrze i widze ze wolnego miejsca mam o wiele mniej a ostatnio niczego nie sciagalem.

Sprawdzilem ile zajmuje windows i pokazalo mi wtedy ok 12GB , a wolnego miejsca mam ponad 10 a nic innego na tym dysku nie ma.Nic nawet w moich dokumentach appdata itp.

Przeczyscilem tempa czyscilem cCleanerem ale pamieci zwiekrzylo sie tylko o 200mb.

Znalazlem jakis folder pod tytulem Downloads (w dysku C:) otwieram i widze ze jest pusty.Sprawdzam jego wage i widze ze zajmuje ponad 1GB a nic w nim nie bylo.Sprawdzilem takze w folderze pobrane w moich dokumentach ale tam znajdowaly sie pliki ale folder zajmowal 150 kb.

Potem sie dowiedzialem ze to byl jakis ukryty plik.

Moje pytanie do was jest takie:

Gdzie moga znalezc jeszcze takie pliki i jak oczyscic dysk poniewaz niewiadomo co zajmuje w cholere pamieci.

O to porownanie folderów:

Dysk C: ma pojemnosc 37,2 Gb.

Folder Windows zajmuje: 12,5

Folder Program Files: 3,54 GB

Specyfikacja kompa:

Win 7 32 bity

Cześć

Usuń zbędne (stare) punkty przywracania systemu, usuń kopie zapasowe plików aktualizacyjnych.

Możesz również wyłączyć hibernację jeśli z niej nie korzystasz

Zdefragmentuj dysk.

I najważniejsze sprawdź co zajmuje najwięcej miejsca na dysku np. programem:

http://www.dobreprogramy.pl/SpaceSniffe … 37537.html

ostas6 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.