Problem z dyskiem twardym?

Witam zrobiłem raport OTL i wyskoczyło mi że jakiś blok dysku jest nie halo przeniesiono mnie do tego działu dlatego też założyłem ten temat 

 

screen CrystalDiskiem http://postimg.org/image/kr87v0ft9/

 

dodam jeszcze że moja myszka dziwnie sie zachowuję tak jakby się sama odłączała i podłączała… przy szybkich ruchach szczególnie, słychać nawet ten dźwięk gdy coś się podłącza do USB… proszę o pomoc

Hej,

Dysk niestety do wymiany. Pojawiają się błędy, które wskazują na nienajlepszą kondycję powierzchni talerza dysku (parametr 01). Dwóch błędów nie dało się naprawić, a 5 sektorów czeka na remap. Oczywiście można spróbować zerowania dysku i remapu, ale w tej sytuacji przypuszczam, że nie da to zupełnie nic. Zresztą dysk pracował już niemal 19 000 godzin, co jest świetny rezultatem.

A nie masz przypadkiem na kablu z myszy jakiegoś przepięcia?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przepraszam że tak długo nie odpowiadałem problemy  z internetem, a co jak nie wymienię tego dysku to się przepali po jakimś czasie? Komputer normalnie śmiga nawet nie zacina, może czasem ale rzadko…

Błędy w zapisie i odczycie, zawieszanie/zacinanie systemu, brak możliwości uruchomienia systemu i programów,utrata danych i inne.