Problem z dyskiem zewnętrznym


(Billy) #1

co może być przyczyną takiej sytuacji i jak sobie z nią poradzić: Jak odłanczam wcześniej zainstalowany dysk zewnętrzny to w windowsie nic nie działa (zapisywanie plików itp.), a jak go spowrotem podłącze wszystko jest ok.


(Pan Ziombl) #2

może jakieś pliki systemowe tam masz zapisane


(Billy) #3

to w takim razie jak to sprawdzić z tymi plikami systemowymi??


(suchmen) #4

to odłącz dysk zewnętrzny i uruchom ponownie system-może windows się zawiesza po prostu?;d


(Billy) #5

Poczęści znalazłem przyczynę ale nie mogę usunąć skutków. Otóż na dysk przenośny skopiowałem plik Vido z Moje dokumenty, w którym znajdował się plik pulpit. Ogólnie mówiąc to wszystko co się dzieje na pulpicie jest zapisywane w moich dokumentach w pliku vido/pulpit i na dysku zew. w pliku video/pulpit. Oprócz tego wszystko co się dzieje jest zapisywane w Moich dokumentach w pliku pulpit (Nie jak ostatnio w video/pulpit)Nie mogę usunąć tych plików bo są jakby nie rozdzielne. Ma ktoś jakiś pomysł?

-- Dodane 08.01.2009 (Cz) 19:02 --

dodałbym tylko jeszcze, że te rzeczy dzieją się na viście :frowning: -zresztą głupiej viście


(Kaka') #6

corny23 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.