Problem z dyskiem zewnętrznym


(Andziulek44) #1

Mam problem z dyskiem zewnętrznym 60G w obudowie z dodatkowym zasilaczem. Problem polega na tym, że nieoczekiwanie nagle po prostu przestał działać. Komputer go czyta lecz po kliknięciu na jego ikonę wyskakuje komunikat "w stacji umieszczono niewłaściwą dyskietkę. Włóż dysk (numer seryjny woluminu) do stacji " Co mogło się stać? Proszę o pomoc.


(WooQash) #2

Jeżeli jest to jakiś starszy dysk to może wiek robi swoje ??

Jeżeli nie, to ew. porty USB w kompie coś nawalają