Problem z dyskiem

witam, mam problem z dyskiem twardym segate 160GB jest pod ATA, problem polega na tym że, gdy włączam komputer jest cyknięcie potem pyknięcie, dodam że komputer pracuje bezproblemowo. Pytam bo pierwszy raz się z tym spotkałem, moja stara 40gb nie słychać ją przy starcie, a 160gb przy stracie tylko i wyłącznie. To jest normalne?

jaka konfiguracja, jaki zasilacz model ??

zapomniałem dodać że dysk testowany na 2 komputerach i jest to samo czyli na bank nie jest to wina konfiguracji sprzętu, mam zasilacz 350w, podłączane były inne dyski i nie było tych objawów

jaki model tego zasilacza 350W nic mi nie mówi :stuck_out_tongue: poza jego mocą - nieosiągalną pewnie :slight_smile:

zainstaluj jeszcze hdtune i wklej screen z zawartości zakładki HEALTH, będzie pomocne w ocenie stanu dysku :slight_smile:

dobrze by było gdybyś podał nazwę zasilacza :wink: - to tez ma znaczenie :smiley:

zasilacz modecom 350w, wiem że tyle nie daje mocy ale ciągnie dobrze sprzęt i nie było problemu do czasu podłączenia tego dysku ale to tylko z nim się tak robi, jak wkleić screna?

jak nie potrafisz wkleić tu to uploduj na :

a potem podaj linka :slight_smile:

nie mogę dodać pliku :?

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 20:40

więc zapytam tak czy to normalne? pracuje bez problemowo i szybko, tylko ten start czy to powinno być?