Problem Z Dyskiem

Witam, mam problem z dyskiem. Mialem winde XP prof, po roku uzytkowania pojawia mi sie blad w zasadzie zaraz po uruchomieniu kompa, czasami moze chwilkie po, blad ten pojawia sie w okienku, z czasem odliczania do zrestartowania i jest w nim zawarte :

Zamkniecie zostało zainicjonowane przez ZARZĄDZANIE NN\SYSTEM...


proces syst. C:\windows\syst32\isass.exe...kodem 107(i jakies jeszcze cyferki lecz nei wszystko zdarzylem przepisac.

Postanowilem reinstalowac Winde… inna plytka instalacyjna…zainstalowalem i ponownie wyskakuje mi ten blad :confused:

powiedziecie mi czy to moze byc cos z dyskiem :confused: co to jest wogole za blad :frowning: ratujcie :frowning:

No masz po prostu wirusa… a dokładnie pechowego Sassera :confused: Musisz uzyć jakiegoś programy antyvirusowego + fire wall po usunięciu

http://www.error.xp.pl zobacz który to błąd,pobież łate,zainstaluj i po sprawie i zabezpiecz sie w firewalla polecam Kerio:Personal Firewall i antyvirusa np.darmowego avast :slight_smile: pozdrawiam :slight_smile:

ale jaja :slight_smile: rzeczywiscie wszystko sie zgadza… Wielkie dzieki za pomoc !!