Problem z dyskiem

moj problem to :

gdy np wloze do stacji dyskow cd/rw plyte nie wyskakuje mi automatyczne odtwarzanie a jak wloze plyte z neostrady to jest taka ikonka TP albo sie nie pojawi albowogule jej nie ma jestem dopiero co po formacie co robic ? nic nie skutkuje zmienianie wlasciwos autoodtwarzania ! odp

patryk_mlody , jaki system ?

mam system WINDOWS XP PROFFESSIONAL

patryk_mlody , kurcze mozesz jakos dokladnie opisac swój problem bo nie rozumiem tego:

Opisz swój problem bardziej czytelnie. A prubowałes np. włączyć autoodtwarzanie w programie XP-AntiSpy ??

P.S. Wiesz co to sa znaki przestankowe ???

Start/Uruchom/gpedit.msc (Windows XP Professional)

Konfiguracja użytkownika Szablony Administracyjne System Wyłącz funkcję autoodtwarzania

Konfiguracja komputera Szablony Administracyjne System Wyłącz funkcję autoodtwarzania

A dokładniej mój problem to podaję przykład :

Gdy do dysku CD/RW włożę płytę z neostrady to powinno mi wyskoczyć autoodtwarzanie prawda ? ale nie wyskakuje ani nie pojawia sie ikona z neostady co robić ? Pomoc De Niro te nie poskutkowała pisałem tak dziwnie na początku bo się spieszyłem pozdro :*

wklej do notatnika i daj rozrzerzenie reg

Nie wiem za bardzo jak dać te rozszeżenie reg

Menu->plik-> zapisz

beztytuuiv1.jpg

A jak to już zrobiłem to co dalej robić ? Do jakiego folderu to wklejić trzeba było ?

patryk_mlody , nie trzeba tego nigdzie wkljac, kilknij w to 2 razy o potem w okienku które sie otworzy z pytaniem o scalanie rejestru nacisknij TAK, lub OK (nie pamietam)

Tylko że mi żadne okienko nie wyskoczyło i w tym problem