Problem z dyskietką

kupiłem komputer na początku bez stacji dyskietek jednak została założona dopiero po jakimiś czasie potrzebowałem jej i okazało się, że nie można odczytać żadnej dyskietki (sprawdzałem 6) a klikając na ikonkę komputer twierdzi, że trzeba zrobić format dysku ale gdy to uruchamiam windows twierdzi, że nie można dokończyć operacji , co robić ??

Stacja działa na innym kompie?? Dobrze ją podłączyłeś?? Jak włożysz dyskietkę to świeci się dioda, że ją czyta??

moż te dyskietki też sprawdż na innym kompie…wpierw…

stacja dyskietek jest nowa podłączał ja gosciu ze sklepu by nie było problemów z gwarancją a te dyskietki są nowe kupione dzisiaj a dioda świeci i słychać że pracuje wrzuciłem je nawet do starego kompa i zaskoczył z jedną (bo trzeba po włożeniu palcem docisnąć dyskietkie ale on ma kilka lat ) także dyskietki są ok

Mi się wydaje, że źle podłączyłeś stację.

może spróbuj ją odinstalować w menedżerze urządzeń i po restarcie kompa niech system ją ponownie wykryje…

pablo999 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Podłącz taśmę do góry nogami.

może te dyskietki trzymałeś blisko telefonu;>?

to wystarczy by je zniszczyć;P

jeśli dobrze ją podłączyłeś to bym ten sprzęt reklamował… Ja z racji nerwowości nie używam FDD i nie posiadam:)

pobaw się ewentualnie z taśmą - jak nic się nie zmeini to nie wiele możesz zrobić:(