Problem z dyskietką

(Krawczyk12) #1

kupiłem komputer na początku bez stacji dyskietek jednak została założona dopiero po jakimiś czasie potrzebowałem jej i okazało się, że nie można odczytać żadnej dyskietki (sprawdzałem 6) a klikając na ikonkę komputer twierdzi, że trzeba zrobić format dysku ale gdy to uruchamiam windows twierdzi, że nie można dokończyć operacji , co robić ??

(adam749) #2

Stacja działa na innym kompie?? Dobrze ją podłączyłeś?? Jak włożysz dyskietkę to świeci się dioda, że ją czyta??

(Mlajtner) #3

moż te dyskietki też sprawdż na innym kompie…wpierw…

(Krawczyk12) #4

stacja dyskietek jest nowa podłączał ja gosciu ze sklepu by nie było problemów z gwarancją a te dyskietki są nowe kupione dzisiaj a dioda świeci i słychać że pracuje wrzuciłem je nawet do starego kompa i zaskoczył z jedną (bo trzeba po włożeniu palcem docisnąć dyskietkie ale on ma kilka lat ) także dyskietki są ok

(adam749) #5

Mi się wydaje, że źle podłączyłeś stację.

(Mlajtner) #6

może spróbuj ją odinstalować w menedżerze urządzeń i po restarcie kompa niech system ją ponownie wykryje…

(Agatonster) #7

pablo999 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kpc21) #8

Podłącz taśmę do góry nogami.

(Nicr) #9

może te dyskietki trzymałeś blisko telefonu;>?

to wystarczy by je zniszczyć;P

jeśli dobrze ją podłączyłeś to bym ten sprzęt reklamował… Ja z racji nerwowości nie używam FDD i nie posiadam:)

pobaw się ewentualnie z taśmą - jak nic się nie zmeini to nie wiele możesz zrobić:(