Problem z działaniem aplkacji Metro

Witam,

problem polega na tym, że nie wiadomo dlaczego Windows 8 nie udostępnia możliwości zablokowania dostępu do plików danego użytkownika z panelu sterowania. Z racji takiej, że często z mojego urządzenia korzystają inne osoby musiałem uznać pliki z katalogu “użytkownicy” jako prywatne. Moim pomysłem była zmiana uprawnień folderu użytkownika w katalogu “użytkownicy”. Niestety skończyło sie to tym, że przestała działać prawidłowo większość aplikacji METRO. Niestety ponowne nadanie poprzednich uprawnień nie pomaga (być może dlatego, że nadałem wszystkim folderom podrzędnym identyczne uprawnienia) .

Błagam pomóżcie bo zrobiłem to na 2-óch komputerach (debil ze mnie bo nie zrobiłem kopii zapasowej :cry: ), a robienie i instalacja ich od początku spędza mi sen z powiek. :frowning:

Wie ktoś może gdzie przechowywane są dane z aplikacji METRO? Może tam pogrzebać?

A nie możesz zrobić przywracanie systemu , o dzień albo jak tam Ci zapisało w kalendarzu… ?

Właśnie nie mogę, nie wiem dlaczego nie mam zapisanego wcześniej ani jednego pkt przywracania. Pomoże ktoś? :frowning: