Problem z działaniem ATITool! Pomocy!

Witam!

Wczoraj pobrałem sobie nową wersję programu ATITool. Chciałem spróbować podkręcić sobie grafikę, bo słyszałem, że nowy ATITool robi praktycznie wszystko “sam” (znajduje najwyższe wartości zegarów, tak że nie trzeba się męczyć godzinami). Zainstalowałem program, odpalam… a tu program pokazuje wartości zegarów na “-1.#MHz” i chodzi strasznie wolno. Nie odpowiadał mi na polecenia, trzeba czekać od 3 do 5 min., żeby włączyć panel itp.Jednym słowem nie da się nic robić, a żeby go wyłączyć muszę go traktować menadżerem zadań i listą procesów. W czym problem i jak to naprawić?

P.S. Reinstalowałem go kilka razy i nie pomogło.

Proszę o pomoc i pozdrawiam! :slight_smile:

Ja zawsze miałem z nim problemy, lubi też gryźć się z ati tray tools. Zazwyczaj trzeba używać albo jednego albo drugiego. Z ati tray tools nigdy nie miałem problemów.

a to ATITray Tools może samo podkręcać (szukać najwyższe wartości zegarów i sprawdzć czy nie ma artefaktów), bo sam jestem zielony i nie chcę podkręcać ręcznie żeby czegoś nie zepsuć!

Może.

Sam ręcznie też możesz podkręcać. Jak za wysoko podniesiesz zegary to odrazu pojawią się artefakty na pulpicie i wtedy wystarczy najzwyczajniejszy w świecie reset, po resecie wszystko będzie przywrócone do taktowań dla karty standardowych.

aha