Problem z działaniem eksploratora

Witam!

Od wczoraj mam problem z przerzucaniem, usuwaniem i ze zmianą nazwy plików.Jak chcę przerzucić plik między folderami(nawet gdy jest to plik 1 kb) wyskakuje okienko przetwarzania plików (jakbym nie wiem co przerzucał)…Podczas zmiany nazwy folder po prostu się zawiesza na pół minuty (łącznie z pulpitem) :evil:

Rzeczone okienko wygląda następująco

121386.jpg

Proszę o pomoc

To okienko ZAWSZE się pojawia kiedy tylko przenosisz pliki. Odnośnie tego pulpitu - nie mam pojęcia.

Pojawia się , ale nie na pół minuty…

problem z dyskiem/kontrolerem ? poluzowane przewody od HDD ? uszkodzone pliki Visty ? wirus ? uszkodzony/niestabilny ram ?

A jest jakiś sposób, żeby to sprawdzić ? (kompa nie mogę otwierać, bo stracę gwarancję)

Podaj log z programu combofix albo preskanuj kasperskim online skaneremic nie i wszystko będzie wiadomo. :slight_smile: Jeżeli nic nie wykryje to wtedy oddajesz zyserwisu i wtedy tam sprawdzą, czy to nie jest wina sprzętu…

Dodane 11.04.2009 (So) 20:27

Podaj log z programu combofix albo preskanuj kasperskim online skaneremic nie i wszystko będzie wiadomo. :slight_smile: Jeżeli nic nie wykryje to wtedy oddajesz zyserwisu i wtedy tam sprawdzą, czy to nie jest wina sprzętu…

Dlatego ja nigdy nie kupuję składaków ze sklepu, lepiej samemu złożyć i nie ma problemów.

PS: Desktop czy Laptop ?

Stacjonarne pudło

Dodane 13.04.2009 (Pn) 10:53

Oto log http://wklej.org/id/77575/