Problem z działaniem Gadu-Gadu

Witam. Mam taki problem.Gdy wchodzę na GG to są wszystkie kontakty itp. Mogę ustawić opis i wszyscy go widzą lecz gdy wysyłam do kogoś wiadomość to ona nie dochodzi. Ale gdy ktoś do mnie wysyła wiadomość to dochodzi ona do mnie normalnie. Proszę o pomoc.

Zrób to samo, co tu:

viewtopic.php?f=2&t=254701

Przeinstaluj, a na koniec spróbuj z innym serwerem.

Możesz też sprawdzić, jak zachowuje się alternatywny soft: http://www.aqq.eu/

Próbowałem reinstalki ale to nic nie dało.

A zmiana serwera albo konkurencyjne oprogramowanie?

Nie hccę zmieniać oprogramowania bo wszyscy mają GG i im działa dobrze.

EDIT: Ok. Problem rozwiązany. Wystarczyło zmienić server Gadu-Gadu. Dzięki za pomoc. (Temat do zamknięcia)

Ale przecież po zainstalowaniu komunikatora aqq, można na nim używać swój numer gadu-gadu…

Aqq to komunikator w którym “zawarte są” inne komunikatory - używając jednego aqq, można korzystać z samego aqq, gadu gadu, tlena, icq. W najnowszej wersji może dodali coś jeszcze…

Komunikator jest świetny… ma rozbudowane funkcje i mnóstwo dostępnych pluginów zwiększających dodatkowo funkcjonalnych programów m. in. taki, który umieszcza w opisie wykonawcę i tytuł piosenki aktualnie odtwarzany w winampie - mój ulubiony plugin.

Podsumowując: każdy z kim rozmawiam o komunikatorach, reaguje na aqq dokładnie tak samo: “wszyscy mają gg - nie chcę czegoś innego”. Ale wszyscy którzy dali się namówić na aqq już nawet nie chcą korzystać z gadu gadu za pomocą gadu gadu.

maximsyndicate , a co to ma do problemu? wg. mnie to tylko i wyłącznie nachalna reklama, pracujesz w akuku?