Problem z działaniem gier po upadku laptopa

LAPTOP DELL INSPIRON Q15R

Wczoraj spadł mi laptop z biurka. Włączyłem i wszystko było OK. Na drugi dzień (tzn. dzisiaj) chciałem włączyć grę i od razu uruchomił się wiatrak, przy “NFS Carbon” menu gry wyświetlane było przez ok. 3 sek., po czym laptop wyłączył się, natomiast zaraz przed wyłączeniem było słychać dźwięk “blip”, spróbowałem z inną grą Deus “Ex: Human Revolution” - tutaj wyłączył się laptop (też było “blip”), kiedy trwało wczytywanie zapisu, natomiast w menu poruszałem się bez problemu… Filmy na YT oglądam bez kłopotu w HD… Czy możecie mi powiedzieć co się uszkodziło i co powinienem zrobić? Mógł bym zanieść do serwisu, ale póki co, to do końca miesiąca nie mam finansów na ew. naprawę… Z góry dziękuję za odpowiedź.

-po upadku…sprawdż dysk twardy…

Sprawdzałem HD Tune - wg niego wszystko jest OK. A laptopa nie rozkręcałem, bo akurat nie mam pasującego wkrętaka…

:roll: słaba wymówka - zwykły wkrętak krzyżowy, możesz nawet pożyczyć od znajomego…

Rozkręć i sprawdź czy chłodzenie nie zmieniło swojego położenia, czy nie ułamał się żaden wiatrak etc…