Problem z dzialaniem GRY ( gra się przycina , a nie powinna)

Gram w gre WOLFENESTEIN ENEMY TERRITORY , mam stałe klatki… a mianowicie 76-60 ale gra mi się bardzo tnie… nie wiem zupełnie co mam zrobić , format był robiony 2 dni temu , nowy windows tez… Mój komp to p4 2,4 ghz , 512 ram , radeon 9200 128mb . Proszę o pomoc , chciałbym dodać ze temperatura procesora wynosi 55 stopni normalnie a w stresie nawet 70:/ czy moze byc te tnięcie spowodowane temperatura? prosze pomozcie.

Sprawdz temperature procesora graficznego w trakcie gry.Miałem podobny problem z Grą ,temperatura dochodziła do 109 st.Jeśli to będzie problemem,przeczyść wentylatory ew. radiatory a jeśli to nie pomoże otwórz obudowe wstaw mały wentylator i skieruj go na karte graficzną.Każdy sposób dobry. :lol:

andrej12345 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A zatem temperatura w stresie wynosi : 69-72 stopnie:/ (procesora)

dyski:42-45 stopni

plyta : 30 stopni

Et to gra internetowa . To może poprostu masz za wolnego neta ? Albo coś cię spowalnia . Miałem podobny problem z COD . Wyłączyłem antyvirka i chodził płynnie .

Trochę temperatura na procesorze za duża jest.

Przeczyść kompa w środku tak jak radził piliponek.Dodatkowo jeśli się trochę znasz możesz nałozyć nową pastę termoprzewodzącą/nowy wentylator/radiator.

Podaj jeszcze napięcia z tego programu (zakładka czujnik), albo z BIOS’u.

Napięcia mierzy się miernikiem, a nie programem :!:

A jak nie ma sie miernika?

No to się kupuje… :expressionless:

Albo patrzy na model zasilacza, przecież z góry wiadomo które firmy są podejrzane.