Problem z działaniem oprogramowania modemu usb

witam,

niedawno zakupiłam modem usb option icon 505 instalacja i połączenie z siecią odbyło się bez problemu.

Dopiero gdy próbowałam wysłać/odebrać smsa zaczęły się schody - skrzynka sms była ciągle pusta.

Nie da się również dodać kontaktu - pojawia się pole do wpisania numeru i nazwy ale po zatwierdzeniu

wpisanych danych nie dzieje się kompletnie nic, można klikać przycisk zapisz kilkanaście razy a kontakt nie zostaje dodany.

Sprawdzałam na stronie producenta i mam najnowszą wersję oprogramowania modemu, na komputerze

zainstalowaną mam viste sp2. Podłączyłam modem do innego komputera z vista (sp2) - tez “nie działają smsy”

natomiast pod windowsem7 i na XP wszytko działa poprawnie - wiadomości od/do operatora mojej sieci

jak i z innych komórek docierają bardzo szybko.

Przestawiłam działanie oprogramowania na tryb zgodności z XP ale nadal nie działa tak jak trzeba.

Napisalam maila z zapytaniem do producenta ale chyba maja ważniejsze sprawy i jak dotąd mi nie odpowiedzieli…

czy ktoś jest mi w stanie pomóc?:slight_smile:

balaganek ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odinstaluj te sterowniki i pozwól Viscie poszukać samej sterowników :slight_smile:

:slight_smile: spróbuję… bo już tracę pomysły co z tym gadżetem zrobić żeby spełniał swoją funkcję