Problem z działaniem przegląderek po instalacji sp3 do xp

witam

Po instalacji sp 3 do xp (wersja HE) nie działają u mnie przeglądarki internetowe, Opera wersja 9.25 oraz Internet Eksplorer 7 (takich używam) połączenie z netem jest ok bo gg skype czy chociażby winamp bez problemu sa wpełni funkcjonalne, aktualizacja antywirusa tez ok.

Po odinstalowaniu sp3 przeglądarki startuja bez problemowo .Po drugiej instalce sp3 ta sama historia więc ponownie go odinstalowałem.

Proszę o poradę co zrobic by po instalce sp3 też wszystko chodziło jak trzeba.

Operating System: Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: NVIDIA

System Model: AWRDACPI

BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG

Processor: AMD Sempron Processor 2500+, MMX, 3DNow, ~1.4GHz

Memory: 1024MB RAM

Dziwny problem :expressionless: W takiej sytuacji najlepiej utworzyć od nowa połączenie internetowe (panel sterowania -> połączenia sieciowe), dodatkowo warto zresetować ustawienia internetowe wszystkich przeglądarek.

Dziękuję za podpowiedz, tymczasowo zrezygnowałem z instalacji sp3, automatyczne pobieranie aktualizacji narazie wystarczą w zupełności.

Po instalacji SP3 trzeba skonfigurować od nowa połączenie internetowe, ja po instalacji SP3 musiałem podawać jeszcze raz adres serwera DNS, adres IP…