Problem z działaniem urządzeń USB

Witam, mam problem z działaniem urządzeń usb w laptopie, bardziej z myszkami niż z innymi bo pendrive, czy dysk działają. Ogólnie temat jest taki, że mam laptopa który nie działało żadne urządzenie usb, był komunikat że niepowodzenie instalacji sterownika sprzętu, ale zrobiłem format i nowy system Windows 7, po zainstalowaniu systemu problem taki sam, obecnie działają urządzenia ale od momentu kiedy uruchomiłem tryb awaryjny systemu i myszka działa, natomiast w normalnym systemie działa tak jak by z przerwami, tzn działa chwilę i kilka sekund nie, i wtedy tak jak by zaobserwowałem w menadzer urządzeń że jest na żółto trójkąt ale za chwilę znika i znów działa kilka minut myszka, czy ktoś wie co może byc ?

Czy z inną myszą podłączoną do Twego komputera też są problemy albo czy z Twoją myszą podłączoną do innego komputera ?

Właśnie nie ma, ponadto pojawia się komunikat system Windows nie mógł rozpoznać urządzenia USB.
Ta sama myszka i kilka innych które były do tego laptopa podpinane działają normalnie w innym komputerze bez problemów.

Ok. Jak działa tryb awaryjny to wykluczymy na razie awarię sprzętową. Zastosuj to rozwiązanie. Przywróć w rejestrze wartości domyślne dla myszy. http://www.piotrsog.com.pl/proc/?p=357

Myszki też się z czasem zużywają, przykre ale prawdziwe. Ja wymieniałem raz do roku. Aktualnie mam steelseries do gier, a nie gram. Ważne, że działa bez problemu ponad 3 lata

Tak fakt że ta myszka kosztowała 5 zł więc czego się od niej spodziewać, kupiłem ją jakoś przy okazji zakupów na allegro. Natomiast w innym komputerze działa i jest wszystko ok więc z myszką jest git. Sprawdzę ten sposób który podał kolega Christophorus bo jeszcze nie zdążyłem i zobaczę czy się sytuacja poprawi :slight_smile: