Problem z działaniem wewnętrznego modułu bluetooth po wybudzeniu laptopa

Siema. Nowy system win 8.1 pro x64 i stary problem tzn. na 7 było tak samo. Dużo używam pada od ps3 na moim lapku i po uśpieniu kompa pad nie łączy się z modułem bluetooth tzn. muszę zrobić reset systemu i dopiero po restarcie przyciskam playstation button i łączy z kompem. Czy tu nie chodzi przypadkiem o uruchamianie modułu bluetooth po wybudzeniu systemu? Może ktoś doradzić coś?

edit

właśnie odkryłem że “wystarczy” wyłączyć i włączyć intel centrino wireless-n 2230 pytanie czy da się to zrobić szybko np. skrót na pulpit?

Zgadza się, przeważnie bluetooth jest powiązane z wifi… Ja bym np. sprawdził na twoim miejscu opcje zasilania i ustawił np aby moduł się nie wyłączał w trybie uśpienia.

Witaj motoba.

 

Sprawdź, czy w planie zasilania, w sekcji USTAWIENIA KARTY SIECI BEZPRZEWODOWEJ , nie masz ustawionego OSZCZĘDZANIA ENERGII.

INSTRUKCJA OBRAZKOWA

 

Niestety nic nie pomaga chyba mogę albo cierpliwie resetować komputer lub ewentualnie kupić pada x360 dla windows, korporacyjne sukinkoty nie chcą współgrać…może to i dobrze że ci z góry się dogadać nie mogą -korporacje-, a przynajmniej tak to wygląda dla obserwatora…

sprawdź ustawienia modułu bluetooth zarządzanie energią