Problem z dziwiekiem w filmach z lektorem

Cześć. mam problem z dziwiekiem w filmach róznego typu np. dvd itp. nie moge przejść na lektora tylko orginalny dziwięk jest odtwarzany, co moge w tej sytułacji zrobić???

Jakiego odtwarzacza używasz, jaki komunikat lub nie pojawia się przy zmianie opcji? Możesz opisać problem konkretnie?

Popraw błędy, na forum używamy polskiej pisowni. Zdaję się, że prosiłem przed chwila o przeczytanie regulaminu. Szybki jesteś widzę.

włączam film który ma w ustawieniach ze moge wybrać dzwiek orginalny albo polski i gdy wybieram polski nic sie nie zmienia jak by system wogóle nie reagował i niemoge zmienic zeby był polski lektor a do odtwarzania urzywam allplayer

Pod innym odtwarzaczem np. smplayer również są takie problemy?

niestety też wystepuje ten problem

Zainstaluj kodeki najlepiej wgraj sobie najnowszego MPC i wgraj QuickTime 7.65 powinno pójść wszystko OK…

Pobierz i zainstaluj Media Player Classic, na nim powinno działać bezproblemowo.

Ja (na szczęście) nie oglądam żadnych DivX’ów czy XVid’ów więc kodeków żadnych (oprócz systemowych) nie instaluję więc nie mam kłopotów z tym związanych. Proponuję jeszcze zrezygnowanie z AllPlayera.