Problem z dziwiekiem w filmach z lektorem

(Kamilo1615) #1

Cześć. mam problem z dziwiekiem w filmach róznego typu np. dvd itp. nie moge przejść na lektora tylko orginalny dziwięk jest odtwarzany, co moge w tej sytułacji zrobić???

(Monczkin) #2

Jakiego odtwarzacza używasz, jaki komunikat lub nie pojawia się przy zmianie opcji? Możesz opisać problem konkretnie?

Popraw błędy, na forum używamy polskiej pisowni. Zdaję się, że prosiłem przed chwila o przeczytanie regulaminu. Szybki jesteś widzę.

(Kamilo1615) #3

włączam film który ma w ustawieniach ze moge wybrać dzwiek orginalny albo polski i gdy wybieram polski nic sie nie zmienia jak by system wogóle nie reagował i niemoge zmienic zeby był polski lektor a do odtwarzania urzywam allplayer

(Monczkin) #4

Pod innym odtwarzaczem np. smplayer również są takie problemy?

(Kamilo1615) #5

niestety też wystepuje ten problem

(Besiu 99) #6

Zainstaluj kodeki najlepiej wgraj sobie najnowszego MPC i wgraj QuickTime 7.65 powinno pójść wszystko OK...

(Plgracz) #7

Pobierz i zainstaluj Media Player Classic, na nim powinno działać bezproblemowo.

Ja (na szczęście) nie oglądam żadnych DivX'ów czy XVid'ów więc kodeków żadnych (oprócz systemowych) nie instaluję więc nie mam kłopotów z tym związanych. Proponuję jeszcze zrezygnowanie z AllPlayera.