Problem z dziwnymi procesami

Mój problem polega na tym ,że włączam menedżer zadań windows w zakładzce Procesy wyskakuja mi rózne dziwne procesy

CCAPP.EXE

IEXPLORE.EXE

MSEXECP32.EXE

5 razy powtarza się

svchost.exe

wpisane wyzej procesy napisane sa tak jak wyswietlają mi sie w mendżerze

komputer skanowałem Norton Internet Security , SpyBot-em, oraz Prevx1

żaden z programów nic nie wykrył.

na Forum wyczytałem cos o HiJackthis V 1.99 postanowiłem go uzyć oto Log z Niego .

proszę o pomoc…

Złączono Posta : 22.11.2006 (Sro) 15:08

w wyżej wymienionym problemie zapomniałem dodać że prawie cały czas uzycie procesora nie spada poniżej 60%

:arrow: http://www.republika.pl/elektronikjk/r5.html

Tutaj masz trocszeczkę o procesach. Poczytaj ;]

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

wszystko ładnie pięknie tylko problem jest w tym ze to co mi napisales nie jest mi zrozumiałe ponieważ jestem początkującym użytkownikiem w tej dziedzinie/// nie wiem nawet jak właczyć tryb awarayjny z wyłączonym przywracaniem systemu… prosiłbym krok po kroku jeśli to nie sprawi ci problemu …pozdrawiam albo o kontakt na GG… lub mail.

Wyłącz przywracanie:

Prawy na Mój Komputer>Właściwości>Przywracanie systemu>Wyłącz…

Uruchom ponownie kompa

i nimi przeleć kompa w trybie awaryjnym:

Przed ekranem ładowania xp pykaj klawiszem F8 wtedy wybierasz tryb awaryjny

Przeleć kompa skanerem Panda

http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm

1.Zainstaluj Operę

dzieki za pomoc… ale nie wiem czy to poskutkuje… ale oczywiscie spróbuję

mush1 - wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

Później startujesz do trybu awaryjnego tak:

No i potem robisz to co napisał adam9870 (w Hijacku zaznaczasz podane wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , natomiast pliki/foldery usuwasz) i wklejasz nowe logi :slight_smile: