Problem z dźwiękiem.Brak dźwięku w jednym głośniku

Problem polega na tym że posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową na płycie Gigabyte GA-8VM533M-RZ,karta na niej to VIA AC’97Enhanced Audio Controller.Gdy podłączę głośniki zwykłe 2 lub 2.1 i nawet słuchawki do komputera to dzwięk w jednym głośniku nie działa lub gra bardzo cicho .Na początku myślałem że to wina głośników ale gdy wymieniłem je na nowe jest to samo co było.Sterowniki zaktualizowane i nic nie pomogło,więc w czym może tkwić problem?? bo ja już nie mam zielonego pojęcia :? Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuję. :slight_smile:

a sprawdź czy nie masz wyciszonego jednego głośnika:)

no z tymi sprawami to jest wszystko ok.

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 18:28

dodam jeszcze że teraz mam głośniki 2.1 i słuchawki do skype i ani to ani to nie działa prawidłowo

no wiesz o ten głośnik to zahaczyłem bo czasami takie proste rzeczy a szuka się błędów nie wiadomo gdzie. może wejście Audio masz zepsute(jack). a jeśli z tym jest wszystko spoko to są 2 rady:)

przywróć system do tego momentu co sie zjeb**o albo zrób format i zobaczysz czy wina wejść, czy systemu:)

to nie wina systemu bo to już jest długo z tym problem.I przed formatem to było i po formacie to samo.Coś musi być źle ustawione albo coś nawala.

Znasz może jakiś program w którym można ustawić balans itp głośników??

nie znam takiego żadnego. też mam kartę jak ty i nigdy nie miałem problemów.

Jeśli wszystko sprawdziłeś?

Uszkodzone gniazdo karty muzycznej.

Lub uszkodzona karta muzyczna - jeden kanał.

No tak wszystko na to wskazuje że karta siadła będzie trzeba wymienić