Problem z dźwiękiem, Gigabyte GA-M61SME-S2 + Win 7

Witam. Mam następujący problem: Zainstalowałem system Windows 7 (32 bit). Po zainstalowaniu systemu nie działa mi dźwięk w komputerze(na XP wczesniej wszystko działało). Dodam, że zainstalowałem sterowniki od dźwięku Relatek HD Audio i dalej nic nie działa (systemowy wskaźnik głośności lata wgóre i dół także dźwięk niby jest ale nie słychać nic z głośników). Dodatkowo wszedłem w Panel Sterowania—>Menadżer Urządzeń i tam mam przy “Sterowniku kontrolera Audio” i “Urządzeniu PCI” znaki zapytania(sterowników Windows 7 nie znajduje). Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczny.

Sprzęt: AMD Athlon X2 5200+ , Gigabyte GA-M61SME-S2, dysk 250GB, 2GB ram

Ten sterownik sprawdzałeś?

http://www.gigabyte.com/products/produc … 07&dl=1#dl .

tak sprawdzałem. Nadal to samo.

Hej,

:arrow: Instalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej? Jeśli nie, zrób to koniecznie.

:arrow: Jaką masz kartę graficzną? W niektórych z nich znajduje się wyjście dźwiękowe dla HDMI, które może być ustawione jako domyślne w systemie.

:arrow: Sprawdź też, czy nie masz przypadkiem aktywnego wyjścia cyfrowego zamiast analogowego.

Pozdrawiam,

Dimatheus

sterowniki instalowałem wszystkie, karta graf. to GF 7600 GT

Hej,

Karta - w zależności od producenta - w większości przypadków posiada HDMI, więc warto sprawdzić to, o czym pisałem w poprzednim poście - domyślną kartę oraz ustawienie wyjścia audio - cyfrowe czy analogowe.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok dzięki sprawdze to i dam znać później czy coś pomogło.

Hej,

I co, udało się coś osiągnąć?

Pozdrawiam,

Dimatheus