Problem z dźwiękiem i grafiką

  1. Grafika. Zainstalowałem najnowsze stery pod Viste oznaczone numerkiem 96.33 (chodzi o nVidie), instalacja przebiegła pomyślnie, reset i wszystko niby jest dobrze tylko za cholere nie moge znaleźć tego panelu gdzie się ustawia antialisig i anisotrophic itp. Gdzie tego szukać?

  2. Dźwięk. Używam zintegrowanej z płytą główną (Abit NF7-S) dźwiękówki nForce2 + głośniki 5.1. Niestety po instalacji sterowników starszych czy nowszych efekt ten sam, jest tylko stereo i panel nvMIXER nie działa :frowning: Jak dla mnie to całkowicie eliminuje Viste, gdyż oglądam bardzo dużo filmów. Jakieś rady w zwiazku z tym?

W Panelu Sterownia jest ikonka nvidii, ale opcji tam rzeczywiscie niewiele - chyba takie stery do Visty

Co sie spodziewasz po RC1,producenci jeszcze troche maja czasu zeby popracowac na sterami.

Ten system narazie sie instaluje dla testow a nie codziennego uzytku.

Opcji jest sporo trzaba zmienic na zawansowane i wszystko mozesz sobie pozmieniac,oprucz taktow i trybu sli.

Właśnie, nie mozna zmienic taktowania :?

Jeśli chodzi o dźwięk na ABIT NF7-S, to te drivery działają idealnie:

http://www.nzone.com/object/nzone_downl … 6_rc1.html

Złączono Posta : 24.09.2006 (Nie) 13:58

Zainstalowałem najnowszą Viste oznaczoną 5728 i te sterowniki co zapodałeś, i… no teraz mam do wyboru dźwięk 5.1 tylko, że wciąż grają tylko 2 przednie, z reszty słychać tylko cisze :frowning: