Problem z dźwiękiem i nie tylko ?oO

witam mam vis pl 6000

Po zainstalowaniu visty wszystko śmiga tak jak powinno ale odsłuchiwanie dźwięku do przyjemności już nie należy mam dobrą płyte foxconna z 7.1 ale jakośc jest taka jak by moje głośniki były najgorsze na świecie (komp podpiety pod dobre kino domowe daewoo :))

mój komp: athlon 64 3200+ 939

Mobo: FOXCONN K8.6150K8MD

768 ram

gf 7300gt sonic

maxtor 80gb

vista ultimate 6000 pl

(ps) vista ściągała sobie jakiś update high definition sound

Witam,

Czy w menadżerze urządzeń masz jakiś znak zapytania, albo wykrzyknik przy jakimś sprzęcie ?

hmm na początku po instalacji był przy grafice ale po zainstalowaniu sterowników nv (najnowszych do visty) nie ma już, tylko jak mówie ona sobie ciągneła jeszcze ster do audio ale jakis tak bzdetny że nie mam mozliwości jego regulacji nawet.

Powiem wiecej z niewiadomych przyczyn vista oceniła mi kompa na 2 Oo chociaz 3 powinien miec luzem. Na poczatku instalowałem ja pod gf 6150 (tym z mobo) ale po wrzuceniu 7300gt nawet ocena się nie zmieniła grafy. Coś jest nie tak?

oblivion na viscie przy 768 ramu ??? na takiej grafie ??? I jeszcze sie dziwisz ze tnie ???

ehh ale to nie od ramu, oblivion idzie na full detale z hdr z wyłączonym dalekim rysowaniem i utrzymuje 40+ klatek z tym ze od czasu do czasu te zawiechy łapie.

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 13:39

Czy to zła grafa? ciągnie wszystkie najnowsze gry więc chyba nie…

masz wysokei detale i “widzialność” daleka - zapewne tnie ci wtedy jak doczytuje dane - na XP zostawalo na gre 500 ramu lekko ale vista wiecej lyka wiec czesciej doczytuje - zmiejsz rozdzielczosc i detale i zobacz czy masz to samo…

A na 7300GT wszystko chodzi oczywiście - pytanie tylko jak szybko :slight_smile:

Doczytałem, ze Vista nie wystawia średniej oceny całego kompa tylko np tak jak w wypadku mojego komputera: Mam wszystkie oceny między 3,2 a 5,8, oprócz RAMu, którego mam 512 DDR2 (tylko!) za co dostałem 2,1 - taka też była główna ocena mojego kompa

1024MB RAM na dzień dobry, 2048 RAM JEST OKI, najlepsze rozwiazanie 8096 i VISTA będzie śmigać :slight_smile:

Przesadzacie z tymi wymaganiami…

nie oszukujmy sie - jak masz 512 ramu to mozesz sobie pograc w SWAP :stuck_out_tongue:

włożyłem sobie 1024 ramu, niby problem jest ten sam… no ale dobra a coś poradzicie do dźwięku?

Podaj dokładny symbol płyty głównej - czy chodzi Ci DOKŁADNIE o tą płytę? http://www.foxconnchannel.com/product/m … -us0000157 , a tu powinieneś znaleźć sterowniki do Realtec HDDA :smiley: http://www.realtek.com.tw/downloads/dow … o%20Codecs

Pozdrawiam