Problem z dźwiękiem (kodekami?)

Witam,

Szukałem ale nie udało mi się znaleźć podobnego tematu. Mam problem z filmami w formacie divx. Żaden z zainstalowanych programów nie odtwarza głównej ścieżki dźwiękowej filmu - tzn. dobrze słyszalny jest dźwięk tła (np. przejeżdżające samochody, rozmowy w tle i wszystkie inne podobne dźwięki) ale nie słychać ani słowa z dialogu głównego. Problem powtórzył się dwukrotnie. Odtwarzam najczęściej w subedit player, zainstalowane mam k-lite megacodec pack i ffdshow. Ma ktoś pojęcie gdzie może leżeć przyczyna i jak sobie z nią poradzić ?

Pozdrawiam,

Kuba

Możliwe, że obie paczki kodeków się u Ciebie gryzą. Odinstaluj jedne i drugie, przeczyść rejestr RegSupreme zainstaluj K-lite mega codec pack i spróbuj otworzyć film Best Playerem :slight_smile:

chyba to nie to - usunąłem programy, wyczyściłem rejestr, zainstalowałem ponownie kodeki i bestplayera i ciągle ten sam problem. może jeszcze jakieś pomysły > ? byłbym wdzięczny… ![-o<

kuba.wirus , odinstaluj wszystkie pakiety kodeków programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po kodekach jakie Revo odnajdzie).

Po zakończeniu deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Zainstaluj pakiet kodeków FFDShow + AC3Filter oraz Real Alternative (dla filmów RMVB).