Problem z dzwiekiem na płycie Asusa P5k pro

WItam serdecznie wszystkich userkow forum.Moj problem polega na braku dzwieku ze zintegrowanyj karty dzwiekowej…system dopiero po reinstalu ale dzwiek wywalilo mi wczesniej(nie wiem z jakiej przyczyny)tylko myslalem poprostu ze format pomoze.Niestety przeliczylem sie:(przed chwila znalazlem poradnik tu na forum co z tym zrobic no ale niestety juz za pozno bo nie moge u siebie tego zrobic,poniewaz w menadzerze urzadzen caly czas widnieje “sterownik magistrali Microsoft UAA dla High Definition Audio” z zoltym wykrzykniczkiem i to nawet po jego odistalowaniu i probie ponownej istalacji… nie wiem jak mam to ugryzc:( mam nadzieje tylko ze nie mam zepsutej plyty glownej…jesli ktos mi moze pomoc i ladnie to opisac to bardzo prosze:)

Wygląda jakby sterowniki do dźwiękówy nie były zainstalowane.

Instalowałeś wszystkie stery z płyty od płyty głównej?

Ewentualnie ściągnąć może z neta najnowsze(?).

wszystko instalowalem poprawnie nie wiem co jest grane…:/wielu ludzi ma z tym problem ale zadnego konkretnego rozwiazania nie widze:( u mnie przy UAA bus driver jest kod bledu 10 probowalem juz odistalowywac i instalowac na nowo i nic bawilem sie tez tymi latkami microsoftu i tez nic:/

Abelzeusz , a próbowałeś przeinstalować sterowniki do karty czyszcząc rejestr przed ponownym zainstalowaniem?

tzn co mam wyczyscic z rejestru prosze o dokladny opis…

Użyj programu CCleaner

no i wyczyscilem zainstalowalem i nic dalej nic:(dodam ze bez tego microsof UAA…w menadzerze nie jest w ogole aktywna opcja istalacji sterownikow realteka z plytki asusa i jeszcze jedno ze jakims cudem mi sie udalo poprawnie zaistalowac UAA i pojawilo mi sie nowe urzadzenie ale wystapil problem z kolei z jego instalacja i znowu klapa bo teraz nie wiem jakim cudem UAA zainstalowalo sie poprawnie:/

Jaki masz system operacyjny i ilu bitowy ?

XP z SP2 32-bitowy

Chyba nikt nie potrafi mi pomoc znowu robilem format i instalowalem stery w takiej kolejnosci jaka mi zalecil facet ze sklepu w ktorym skladalem kompa czyli najpierw chipset potem siec a potem audio przed istalowaniem sterownikow audio instalowalem latke KB888111 tak jak proponuja panowie z intela niestety dalej klapa:/chyba bede musial oddac kompa do serwisu bo i tak jeszcze na dodatek nie dziala mi usb na przednim panelu…ale to juz inna bajka.Jezeli ktos jeszcze ma jakies ciekawe propozycje ale poza ponowna instalacja:) i robieniem formata…poprostu cos madrego do czego sam nie dojde:)pozdrawiam i z gory dziekuje.

Spróbuj sobie zainstalować takie coś http://odsiebie.com/pokaz/431404—a073.html Mi pomogło