Problem z dźwiękiem na telewizorze

Witam, posiadam komputer Lenovo ideapad 310-15IKB model:80TV z Windowsem 10 32 bit, procesor intel core i5-7200U. Karta graficzna Intel HD Graphics 620 oraz dedykowana nvidia 920mx. Po podłączeniu kablem hdmi 2.0 w telewizorze Funai( jedno wejście hdmi) brak dzwięku. Wchodząc w prawym dolnym rogu w ikone głośnika prawym przyciskiem wyświetla się telewizor lecz nie mogę go ustawić na źródło dźwięku. System instalowałem sam bo komputer był czysty przy zakupie. Sterownik do intela pochodzi z 2006 roku. Kiedy próbuje zaktualizować wyskakuje że mam aktualne. W programie intela do sterowników nie pokazuje aktualizacji.
Pyt.1 Czy mogę zainstalować sterowniki nowsze ale na win 10 64?
Pyt.2 Mam zmienić win 10 32 na 64?
Jakieś sugestie?

WIN+R
MMSYS.cpl
OK
Domyślnym urządzeniem musi być INTEL® DISPLAY AUDIO (sterownik INTCDAUD.sys) .

INTEL HD 620 i sterownik z 2006r. ?
Nie ma 32-bit sterowników widocznie INTEL porzucił wsparcie dla systemów 32-bit .

Ile masz pamięci RAM ze stawiałeś 32 bit system, jeśli więcej niż 4GB to radze zainstalować 64 bit.

W Windows 7, też aby uzyskać dźwięk po HDMI jest specjalny sterownik do karty graficznej ( w moim wypadku AMD), po zainstalowaniu którego, jest nawet widoczne wyjście HDMI i przypisany dźwięk .
To tak oczywiście informacyjnie dla tych, którzy mają kłopoty z dźwiękiem na wyjściu HDMI.

2

Niestety nie mam intel display audio tzn nie widzę go według

twoich wskazówek

Sterownik systemowy (Urządzenie zgodne ze standardem HDA) .Trzeba go spróbować zaktualizować w MU (przewód HDMI podłączony) pokazując folder z wypakowanymi sterownikami INTEL-a i NVIDIA .
Jak nie to W10 x64 !