Problem z dźwiękiem oraz problem przy włączaniu komputera

Witam. Ostatnio zainstalowałem sobie grę “Lego Harry Potter 1-4”. Gra jest nawet fajna i normalnie mi działa, tylko czasami jest problem, że mi ją automatycznie wyłącza (wyskakuje jakiś błąd) albo, że kiedy ja chcę ją wyłączyć, to się wyłącza, ale z błędem. Po takim (pierwszym albo drugim) błędzie zanika dźwięk i wyświetla się: “Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące, przejdź do panelu sterowania, kliknij kategorie drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę dodaj sprzęt”. Głos się odnawia przy zresetowaniu komputera.

Próbowałem tej metody - nic nie pomogło.

Próbowałem

pomogło dzień, czy dwa, a potem znowu problem się pojawił na nowo.

Zamieszczam loga z HijackThis:

LOG

Drugi problem jest taki, że przy włączaniu komputera, to zamiast się włączać, strasznie buczy przez kilka minut (czasami trzeba go ciągle resetować, żeby się włączył). Ostatnio skanowałem, to było kilka wirusów, które usunąłem, ale problem znowu wrócił. Proszę o pomoc. Z góry dzięki!

@Edit: znowu w złym dziale… Przepraszam bardzo za to, ale nie wiem czemu, się uczepiłem tego działu. Jeżeli można, to proszę o usunięcie tego.