Problem z dzwiękiem podczas trwania intra w grach

Witam!

Mam problem z kartą dźwiękową… otóż… slychac jakby trzaski podczas oglądania intra w grach… taki problem wystepuje chyba we wszystkich grach… bo slychac to w Pro Evolution Soccer 4, Need For Speed Underground 2 oraz NHL 2005… moja karta dzwiekowa to Sound Blaster Live! Digital 5.1 … System: Windows XP SP2.

To jest dosyc dziwne bo np. podczas sluchania muzyki lub podczas grania w te gry jest wszystko wporzadku… Mam takze karte dzwiekowa zintegrowana z plyta glowna (model płyty: AsRock K7VT2)… ale wylaczylem w biosie… Sprawdzalem te gry u kolegi i nie bylo zadnych “trzaskow” podczas intra… :? uzywalem sterownikow ktore byly dolaczone do tej karty… wystepowal ten problem oraz ze sterownikami kX Project taki problem rowniez wystepuje… Czy to wina sterownikow? :? jakie sterowniki bylyby do tej karty najodpowiedniejsze? :slight_smile:

Pozdrawiam.

Moze to jest wina serowników tak podejrzewam a moze i tez karta ci sie zepsuła :confused:

Też tak kiedyś miałem (muzyka działała dobrze, a filmy nie), a zależało to od głośników które były uszkodzone. A może to wina kodeków …

Warto sprawdzić DirectX