Problem z dźwiękiem, przycinanie

witam, zacznę może tak:

postanowiłem przeczyścić bebechy mojego peceta, zdjąłem także radiator z procesora i wymieniłem pastę termoprzewodzącą bo stara wyschła na proch. Po tym wszystkim uruchomiłem komputer, przywitał mnie blue screenem, zresetował się i uruchomił ponownie. Od tej pory słyszę dziwne trzaski i przycięcia podczas odtwarzania muzyki, np. gdy otwieram nowy folder, przeglądam internet, gram, komputer wtedy spowalnia na chwilkę. postanowiłem reinstalować system i nadal to samo np. jak słucham muzyki i powiększam jakieś zdjęcie komputer spowalnia a muzyka brzmi wtedy jakby wciągało taśmę w magnetofonie. Blue screen wyskakuje też, za każdym pierwszym uruchomieniem komputera a potem już nie np. mogę bez problemu uruchomić system ponownie. Proszę o pomoc, nie wiem już co robić, temperatury mam w normie nic nie wykazuje jakichś błędów.

mój sprzęt: procesor Pentium dual core E5300 2600 MHz, płyta główna Gigabyte GA-G31M-ES2L v2, grafika GeForce GT 430, dysk SAMSUNG HD503HI 500 GB, system Windows 7 Ultimate x64

P.S. nie wiem czy piszę we właściwym dziale, nigdy nie udzielałem się na forach.

Pamięć potraktuj memtestem.

zrobiłem memtest, brak błędów

Taśma do dysku sprawna? Jaki BSOD?

taśma sprawna, dysk sprawdzałem, a ten BSOD to nie wiem, wyskakuje na sekunde przy każdym pierwszym uruchomieniu windowsa, po czym komp sie resetuje i “odzyskuje sprawność” podałbym jaki to błąd ale nie wiem gdzie szukać o nim informacji w systemie.

Co najdziwniejsze ten błąd wyskakuje także po reinstalacji windowsa.

Podaj kod błędu (w postaci 0x00…).

Jak temperatury? W normie?

Szukanie przyczyny BSOD-a

0x00000116

temperatury niby ok

a to cały opis

==================================================

Dump File : 011413-18751-01.dmp

Crash Time : 2013-01-14 12:09:00

Bug Check String :

Bug Check Code : 0x00000116

Parameter 1 : fffffa80`05814010

Parameter 2 : fffff880`07378404

Parameter 3 : 00000000`00000000

Parameter 4 : 00000000`00000002

Caused By Driver : dxgkrnl.sys

Caused By Address : dxgkrnl.sys+5d000

File Description :

Product Name :

Company :

File Version :

Processor : x64

Crash Address : ntoskrnl.exe+7efc0

Stack Address 1 :

Stack Address 2 :

Stack Address 3 :

Computer Name :

Full Path : C:\Windows\Minidump\011413-18751-01.dmp

Processors Count : 2

Major Version : 15

Minor Version : 7601

Dump File Size : 426 944

==================================================

Spróbuj zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej. Odinstaluj sterowniki, wyczyść pozostałości za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Swee … 33842.html Jeśli masz najnowsze sterowniki to pobierz i zainstaluj starsze (jeśli masz poprzednią wersję sterownika to zainstaluj najnowsze).

Wyżej wkleiłem to samo co jest w tym okienku.

ściągam starsze sterowniki, jak rozumiem najpierw mam odinstalować obecne?

Tak i wyczyść pozostałości po sterownikach za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Swee … 33842.html

zrobiłem wszystko tak jak napisałeś, komputer dalej muli, a na dodatek windows ma teraz problem z moja grafiką, menadżer urządzeń wypluł mi coś takiego “System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)”

restartowałem system i grafika działa, ale mój problem pozostał