Problem z dźwiękiem(Realtek HD)

Witam,mam pewien problem, otóż wszytsko działało ładnie i od pewnego czasu głośniki zaczęły trzeszczęć( tak samo w słuchawkach,na głosnikiach) az w koncu calkiem przestały działać i wyskoczyl mi blue screen i wyskakiwał za każdym razem gdy instalowalem sterowniki,no to zrobilem formata i na nowym systemie tez mi wyskoczyl 1 raz bs,ale później juz nie,ale dźwięku jak nie bylo tak nie ma,raz sie pojawia, ale na chwile i zaraz znika,sterowniki instalowałem przeróżne,starsze,nowsze,nic nie pomaga,mial tak ktoś? jak sobie z tym poradzić?

Laptop MSI EX625

Windows 7 Profesional

Karta Realtek RTL8168C§/8111C§

Po raz kolejny gdy instalowalem sterownik wyskoczyl blue screen;/

Podaj może specyfikację komputera, dokładny model karty dźwiękowej, system, dodatki SP itd.

Aktualnie mam ,że dźwięk znika,a czasem się pojawia,ale bardzo rzadko. JAk chce zainstalowac sterowniki,to się niby instaluja,ale po restarcie systemu,insatulaja sie tez windowsowe,a tamtych wcale nie ma,nie wiem juz co robic,moze ktos tak mial?

xgonzox , odinstaluj obecny sterownik poprzez dodaj usuń programy, następnie przeczyśc komputer np. programem ccleaner i zainstaluj kolejno:

chipset:

http://download1.msi.com/files/download … 7_al00.zip

następnie dzwięk:

http://download1.msi.com/files/download … 5_al00.zip

Zainstalowałem linuxa no i nie było dzwieku,niestety,czy to oznacza że karta padła? działa jedynie wtedy jak do tv podepne przez hdmi. czy jest jeszce jakis sposob na sprawdzenie?

Po instalacji linuxa ciężko stwierdzić czy padła, bo z tym bywa różnie, ale po poprzednich objawach niestety ale chyba twoja karta zmarła