Problem z dźwiękiem, touchpadem i klawiaturą

Witam, mam problem z netbookiem Asus Eee PC 1001HA. Jest tam zainstalowany Windows 7 hp x64, na początku miałem w tym netbooku problem z grafiką jednak ten problem został rozwiązany przez Windows Update, a teraz doszedł problem z dźwiękiem w ogóle nie odczytuje karty dźwiękowej( w menadżerze urządzeń także) przy ikonie wyskakuje " brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio", instalowanie sterowników nic nie daje. Jednak to nie koniec problemów- jest problem z klawiaturą… Po za systemem pracuje bez zarzutów( podczas instalacji systemu też), jednak gdy załaduje się system to czasami działa, a najczęściej nie. Kolejnym problemem jest także nie działający touchpad- w ogóle, chociaż wczoraj po zainstalowaniu sterowników, po nast. uruchomieniu działał, jednak po restarcie przestał:( Ponowna instalacja sterowników na nic się nie zdała, ostatnim problemem, który zaobserwowałem to, że nie mogę sformatować partycji na której jest system op.- Windows 7 też w wersji HP x64.

Niestety nie mogę go zwrócić, bo kupowałem go na Allegro za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej- za pobraniem, a po za tym netbook wcześniej działał;/

Kontaktowałem to ze sprzedającym, ale miał to w skrócie " Dzielnicowym Urzędzie pracy" ( pierwsze litery+ końcówka “ie”)

Może instalacja XP-ka, by coś dała?, bo wcześniej głos na nim działał.

Proszę o pomoc :))

To system preinstalowany z dodatkami producenta? http://www.dobreprogramy.pl/Czemu-Vista … 11413.html

Zobacz pkt. 5 w mojej pierwszej wiadomości w tym temacie: problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html

Gdybyś miał problem z obsługą mechanizmu tworzenia partycji, chodzi o ekran “gdzie chcesz zainstalować system Windows?” http://vpx.pl/i/2012/06/22/whq2.png, to zobacz tutaj: windows7-instalacja-problem-t492462.html?hilit=zaawansowane

Sterowniki:

http://www.netbookfiles.com/c/231/asus- … a-drivers/

Prawy przycisk myszy na sterownik- właściwości - karta zgodność - opcja “uruchom ten program w trybie zgodności z” i wybieramy z listy system, np. Windows XP jeżeli pobraliśmy sterowniki dla Windows XP.

Menedżer urządzeń - prawy przycisk myszy na urządzenie z pytajnikiem - opcja Aktualizuj i opcja automatycznego wyszukania sterowników w internecie.

Zobacz: brak-dzwiekow-skype-t493711.html

Powodzenia i daj znać o efektach.

Pozdrawiam!

To był system zainstalowany system przeze mnie, ściągnąłem wszystko(oprócz instrukcji) ze strony Asus-a. Strona ze sterami, która podałeś- nie działa, nie ma plików! Z tym formatowaniem zupełnie nie wiem o co Ci chodzi :frowning: Jeżeli chodzi o dźwięk to nie ma go w ogóle! Nie wyczytuje karty dźwiękowej w systemie w ogóle! Mógł by ktoś podać prosty, dobry sposób na instalacje xp-ka z pendriva??