Problem z dzwiekiem w filmach 2CD

Witam mam problem gdy odtwarzam filmy które mają 2 CD (1.38GB) mój dzwiek w komputerze jest ściszony i zniekształcony jakby za mgłą zero ostrosci prosze o pomoc w filmach 700 mb wszystko normalnie chodzi mam karte muz. SB Live 5.1

tutaj raczej na pewno nie chodzi o rozmiar filmu tylko o sposób kompresji filmu. Zainstaluj kodeki:

http://www.free-codecs.com/download/K_L … c_Pack.htm

i napisz czy pomogło…

Wątpie mam zainstalowane te kodeki w wersji 3.7.5

Filmy te odtwarzasz z płyty, czy z dysku twardego ? W jakim formacie są te filmy ?

sprawdzałeś na kilku filmach sie tak dzieje czy tylko na jednym?

na kilku filmy w formacie .avi filmy są na dysku. ZAuważyłem jeszcze cos w filmie leci piosenka i jest ona normalnie odtwarzana tylko głosy aktorów :confused:

Odinstaluj K-Lite Codec Pack (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Dodatkowo zainstaluj AC3Filter.

Jakiego używasz programu do odtwarzania filmów ? Polecam AllPlayer i SubEdit-Player.

nic nie dało używam SubEdit-Player. ZAuważyłem jeszcze cos w filmie leci piosenka i jest ona normalnie odtwarzana tylko głosy aktorów :confused:

W dwie minuty zdążyłeś odinstalować K-Lite i zainstalować FFDShow, a przy tym dwa razy uruchomić ponownie komputer ? Nie mówiąc już o instalacji AC3Filter.

:expressionless:

Wydaje mi się, że tego nie zrobiłeś.

Jeżeli nie zależy Ci na sugestiach innych i nie masz zamiaru korzystać z porad, bądź nie chce Ci się ich wykonywać, to po co zakładasz wątek na Forum ?

samo FFDshow zainstalowałem nic wiecej kodeki juz odinstalowałem wczesniej AC3Filter nie instalowałem

zainstalowałem AC3Filter i dzaiała wszystko dzieki