Problem z dźwiękiem w grach

Witam ostatnio mam taki problem z dźwiękiem , że na youtube wszystko dobrze ładnie słychać natomiast jak wejde do gry typu cs:go to zaczyna się od zniekształconego troche dźwięku i problem takiego typu że jak pada powiedzmy granat po lewej stronie moja lewa słuchawka gra głośniej co troche mnie irytuje. Nic nie robiłem , dźwieki w grze mam takie jak miałem zawsze a pare dni temu wszystko grało dobrze.
Laptop : HP Pavilion g6
Sterowniki : Najnowsze
Karta dźw: IDT High Definition audio codec

Tak jak mówiłem nie mialem tego problemu i działalo wszystko dobrze
Pozdrawiam

Urządzenia do odtwarzania :arrow_right: wybierasz właściwe (zazwyczaj z oznaczeniem domyślne) :arrow_right: właściwości :arrow_right: zakładka poziomy :arrow_right: balans i powinno być tak samo na wskaźnikach.

Możesz też zobaczyć czy może nie masz włączonych jakiś ulepszeń:



Możesz też sprawdzić jakieś inne słuchawki, np. takie dołączone do telefonu / odtwarzacza czy na nich też słychać taką różnicę.

Balans zmienia mi sie tak jak ustawie głośnośc powiedzmy ustawie głośność 60 to balans lewej i prawej też automatycznie tak ustawi. Co do drugiego zdjęcia mam wszystko odhaczone

A próbowałeś przeinstalować sterownik dźwiękowy lub poszperać w ustawieniach samego dźwięku w opcjach gry ?