Problem z dżwiekiem w grze Assassin's Creed

Witam wszystkich, otóz zainstalowałem grę Assassin’s Creed i wszystko jest ok chociaż nieraz troszeczkę wolno chodzi ale grać mozna, po pierwszym uruchomieniu gry miałem komunikat że spełniam wszystkie wymagania sprzętowe tylko proca mam za słabego 2,2Ghz AMD 3500+ a przy minimalnych był podany 2,2 dual core resztę sprzętu mam chyba ok RAMu 2GB i grafikę 256. Problem jest taki że nie mam dżwięku ale tylko tego jak ktoś chce do mnie cos powiedzieć wszystkie inne dżwięki są takie jak muzyka czy odgłosy walki, niestety jest dużo takich wątków że muszę rozmawiać z innymi i widać tylko ruszanie ustami bez dżwięku, nie wiem teraz czy to jest wina że gra chodzi na minimalnych osiągach czy może się zainstalowała z jakimś błędem

Mam baaardzo podobnego kompa do twojego i mam podobny problem tylko że ja wszystko słyszę. Problem w tym że kiedy ktoś do mnie gada (np. al mualim (czy jakoś tak)) to się tnie np. Wi… witaj. Może to twoja karta dźwiękowa jest stara?

Ja też miałem taki problem i pomogło wyłączenie przyspieszenia sprzętowego głośników. :wink:

Panel sterowania/dźwięki i urządzenia audio/zakładka audio/zaawansowane/zakładka wydajność/zmniejszyć do standardowego

Dzięki keymen pomogło przynajmniej narazie wielkie dzieki

ok jakby był jeszcze problem pisz na PW.