Problem z dżwiękiem w karcie TV Leadtek Winfast DTV2000H

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem tunera TV, którego model podałem w temacie. Wszystko bylo OK. W piątek wieczorem oglądałem TV i wyłączylem komputer. Gdy w sobote chciałem pooglądać nie było dźwięku (obraz był normalny). Czym to może być spowodowane, że tak nagle zniknął dźwięk?? Tuner jest połączony z kartą dźwiękową wewnątrz obudowy, poprzez tzw. kabel audio (kabelem z taką samą końcówką w starszych kompach łączyło się naped CD z kartą dźwiękową). Próbowalem wyciągać i wkładać ten kabel, jednak nic nie pomogło. Mialem też inne problemy z systemem dlatego zrobiłem dzisiaj formata i ku mojemu zdziwieniu po instalacji wszystkich sterowników dźwięku w karcie TV nadal nie ma :/. W sobotę aktualizowałem biosa do płyty głównej, czy to może być powodem praku dźwięku. Czy w biosie idzie włączać/wyłączać to wejście audio?? Proszę o pomoc.

WItam.

Mam podobny problem tyle że ja wpuszczam sygnał z tunera satelitarnego. Wszystko było ok. ale dzisiaj dzwięk zaczął mi " harczeć" Ściszyłem w programie winfast poziom nagrywania dzwięku ,ale to nie pomaga…jasna ■■■■■■■ co to może być.??? No i ja mam karte Leadtek_ Global_ TV2000XP.

U mnie problemem był bios, musiałem wgrać starszą werjsę :confused:

karolzet

poradz cos z tym dzwiękiem i przesunięciem dzwięku do obrazu juz po kilku minutach.Podaję link do zdjecia z wejsciami i wyjsciami dzwięku karty ,gdzie są podwójne wejscia i jak ktos wie jak podłaczyc wtyk z karty tv. który pasuje tylko do wejscia cd-romu. I jak to podłaczyć ?

http://img260.imageshack.us/img260/3926/10042255xc.jpg

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 11:40

Rozwiązałem problem sam , jeżeli to kogoś interesuje.

Ponieważ sam na googlach szukałem pomocy od kilku dni, bezskutecznie ,to dam odpowiedz ,może komuś się przyda.

Jeden ,życzliwy człowiek podał mi sposób , by wywalić program Winfast PRV. a zaistalować starszy ,ale jednak dużo lepszy WinFast DTV. Tak zrobiłem i moje problemy zniknęły… tzn. przesunięcia głosu do obrazu oraz harczenie nagranego dzwięku. Chodzi o problem z tunerem Leadtek TV. 2000XP. GLOBAL.