Problem z dzwiekiem w laptopie POMOCY

Witam, mam taki problem… jak ogladam film, slucham muzyki czy gram to raz jest dzwiek raz nie. Dodam mam glosniki 5.1 polaroid, karta dzwiekowa to-Conexant Cx20585 Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [b-3]PCI. Nie moge tez znalesc panelu sterowania tej karty ,mam uaktualnione stery. moj laptop asus, plyta glowna .Asus P52F Series Notebook. glosniki dobrze podpiete. pomocy chlopaki.

dzwiek dziala na sluchawkach?

Witam, tez nie dziala… to jest tak. raz chodzi a za pare minut nie to sa cechy sluchawek. a glosnikow to raz nie dzialaja dwa tylne a raz dwa frontowe. moze w panelu sterowania karty dzwiekowej trzeba cos ustawic ale nie moge tego znajsc na lapku.

Aktualizowales sterowniki? Sprawdz wszystko czy masz najnowsze, jesli aktualizowales i przed aktualizacja bylo ok to usun aktualizacje.

aktualizowalem stery, bo przy wczesniejszych tak samo bylo wiec myslalem ze to wina sterownikow. ale to tez nic nie dalo. karta dzwiekowa moze sie grzac? moze to jest przyczyna.

Przyczyną takich problemów z dźwiękiem mogą być również wirusy :frowning:

Przeskanuj komputer programem Malwarebytes Anti-Malware

Pełne skanowanie

(nie instaluj wersji PRO tylko Freeware)

Po skanowaniu wrzuć z niego raport.

Wrzuć dodatkowo wymagane logi OTL + Extras :

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Czekaj za odpowiedzią fachowców z działu Bezpieczeństwo.

Jakie masz kodeki :?:

eliksir112 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

oto raporty:

http://wklej.to/ELh3A OTL

http://wklej.to/UgsQ5 extras

http://wklej.to/eooHA raport Malwarebytes Anti-Malware 1.65.0.1400

MBAM wykazał:

Wykrytych plików: 6

C:\Program Files (x86)\V.I Suite\Setup files\Install Bidule layouts.exe (Adware.Onlinegames) -> Nie wykonano akcji.

C:\Program Files (x86)\V.I Suite\Setup files\Install V.I Suite support files.exe (Adware.Onlinegames) -> Nie wykonano akcji.

C:\Users\fred.fred-Komputer\Downloads\VI_Setup.exe (Adware.Onlinegames) -> Nie wykonano akcji.

D:\muzyka\Energy 2000 Mix Vol. 34 - 2012\Energy 2000 Mix Vol. 34 - 2012`.exe (Trojan.Dropper) -> Nie wykonano akcji.

D:\muzyka\Energy 2000 Mix Vol. 36 - Specjal B-Day Edition 2012\Energy 2000 Mix Vol. 36 - Specjal B-Day Edition 2012`.exe (Trojan.Dropper) -> Nie wykonano akcji.

D:\programy\WinRAR_4.11_x64.exe (Trojan.StartPage) -> Nie wykonano akcji.

Nie wykonano akcji :frowning:

Tak więc czekaj za odpowiedzią fachowców z działu Bezpieczeństwo lub przeniesieniem tematu do tego działu…

tzn. nie wykonano akcji? moze to glupie pytanie ale nie ogarniam tych rzeczy :? :? :?

Jest infekcja :frowning:

Podałeś raport z MBAM oraz odpowiednie logi - niech się tym zajmą odpowiednie osoby :wink:

mam nadzieje ze to nic powaznego. :frowning: XMan dzieki za pomoc… :slight_smile: